کد خبر: 1780225/29 زمان: 17:12   1400/06/25 بازدید: 22,738

در اسکای اسپورتس ایتالیا

کونته فاش کرد؛ رویای اشرف بازگشت به رئال است

سرمربی سابق اینتر تایید کرد که اشرف حکیمی دوست دارد به رئال برگردد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از تنها یک فصل درخشان در لیگ ایتالیا و کسب عنوان قهرمانی با لباس اینتر، اشرف حکیمی برای ادامه دوران ورزشی خود راهی پاری سن ژرمن شد. اشرف حکیمی با 60 میلیون یورو به فرانسه رفت و اینتر نیز برای حل مشکلات مالی خود چاره ای جز فروش این مهره ارزشمند نداشت.

چندی پیش مدیر برنامه اشرف حکیمی اعتراف کرد که این بازیکن 22 ساله آرزو دارد روزی در آینده دوباره به رئال مادرید بازگردد. اشرف حکیمی پیش از انتقال قرضی به دورتموند و در ادامه به اینتر، در ترکیب رئال مادرید بازی می کرد.

 

 

 

 

شب گذشته آنتونیو کونته سرمربی سابق اینتر که برای اسکای اسپورتس ایتالیا دیدار رئال و اینتر را کارشناسی می کرد نیز تایید کرد که رویای ستاره مراکشی بازگشت به رئال است.

کونته دلیل اصلی انتقال اشرف به اینتر بود و به وی بسیار اعتماد داشت. او به اسکای گفت:« رویای اشرف بازگشت به رئال مادرید است. سال گذشته شاید تنها در دو بازی اشتباهات بزرگی داشت و هر دو برابر رئال بود چون کمی استرس داشت و عصبی بازی می کرد. 

نیاز بود چند بازی نیمکت نشین شود و این را پذیرفت. اشرف مشتاق یادگیری بود و حالا از قدرتمندترین مدافعان کناری دنیاست و می تواند به یک ستاره بزرگ تبدیل شود. او حالا در هر دو فاز دفاعی و حمله، یکسان و کم نقص بازی می کند.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.