کد خبر: 1780715/29 زمان: 14:58   1400/06/28 بازدید: 43,400

ادعای دیلی میل:

منچستر خلوت می‌شود؛ 7 بازیکن در لیست فروش

دیلی میل ادعا می کند منچستریونایتد در انتقالات زمستانی پیشنهادات برای 7 بازیکن خود را بررسی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یکی از بهترین تابستان های نقل و انتقالاتی خود را پشت سر گذاشت. ابتدا جیدون سانجو بود که با هزینه 85 میلیون یورویی از دورتموند جذب شد. سپس یونایتدها رافا واران را با رقمی نزدیک به 50 میلیون یورو از رئال به خدمت گرفتند و در روزهای پایانی نیز کریستیانو رونالدو به شکلی غیرمنتظره جذب شد. فوق ستاره پرتغالی قرار بود راهی سیتی شود ولی دخالت به موقع سر الکس فرگوسن و چند بازیکن قدیمی منچستر باعث شد تا رونالدو نظرش را عوض کرده و به اولدترافورد بازگردد.

 

 

 

 

شیاطین سرخ شروع خوبی در لیگ برتر داشته اند ولی در لیگ قهرمانان مقابل یانگ بویز متحمل شکستی عجیب شدند. با این حال سران باشگاه خوشبین هستند که تیم در بازی های بعدی اوج بگیرد و بتواند راهی یک هشتم نهایی شود. یونایتد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر نیز محسوب می شود.

امروز دیلی میل نوشت که مسئولان باشگاه در انتقالات زمستانی نیز روزهای شلوغی خواهند داشت اما نه به خاطر جذب بازیکن. آنها قصد خلوت کردن فهرست تیم را دارند و چندین بازیکن نیز در فهرست فروش خواهند بود.

 

 

 

 

طبق این گزارش، آنتونی مارسیال، جسی لینگارد، دونی فان دبیک، فیل جونز، اریک بایی، دیه گو دالوت و الکس تلس بازیکنانی هستند که در صورت رسیدن پیشنهادی خوب، می توانند راهی تیمی دیگر شوند. همگی تا زمستان فرصت دارند تا عملکردشان را تغییر دهند و در غیر این صورت، جایی در ایده های اوله گنار سولسشر نخواهند داشت.

اگر همه چیز خوب پیش برود و از این جمع چند بازیکن واگذار شوند، آنگاه یونایتد برای جذب دکلاین رایس هافبک دفاعی ملی پوش وستهام اقدام خواهد کرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.