کد خبر: 1780820/42 زمان: 22:33   1400/06/28 بازدید: 11,936

ورونا 3 - 2 رم؛ مورینیو غافلگیر شد (عکس)

ورونا در دیداری تماشایی موفق شد در خانه خود با نتیجه 2-3 رم را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، رم که در هفته های اخیر در لیگ ایتالیا و لیگ کنفرانس خوب نتیجه گرفته بود، امشب غافلگیر شده و در خانه ورونا با نتیجه 2- مغلوب شد. ورونا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ششم می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه جیووانی سیمئونه از سمت چپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 16 و روی ارسال لورنزو پلگرینی بود که رم تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت، اما بدشانس بود و ضربه سر برایان کریستانته به دیرک دروازه ورونا برخورد کرد.

 

اما در اواسط نیمه اول بود که رم به گل اول دست یافت. روی پاس ریک کارسدروپ، لورنزو پلگرینی با ضربه ای دقیق از مرکز محوطه موفق شد دروازه ورونا را باز کند. در ادامه نیممه اول تلاش دو تیم برای گلزنی اثربخش نبود و شاگردان ژوزه مورینیو با همان برتری 0-1 راهی رختکن شدند.

 

اما در همان ابتدای نیمه دوم دروازه رم باز شد. روی ارسال از سمت چپ و دفع روی پاتریسیو، توپ در مقابل دروازه برابر باراک قرار گرفت و او موفق شد دروازه رم را باز کند. اما خیلی زود و در دقیقه 54 بود که کاپراری در سمت چپ محوطه و با ضربه ای زمینی دروازه رم را باز کرد تا ورونا از حریف پیش افتد.

 

اما در دقیقه 58 ایوان لیچ به اشتباه ورونا را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. اما ورونا باز هم پیش کشید و در دقیقه 64 این فارائونی بود که با ضربه والی و تماشایی خود توانست دروازه رم را دوباره باز کند. در دقیقه 79 مانچینی می توانست کار را به تساوی بکشاند، اما ضربه سر او از مرکز محوطه راهی به دروازه ورونا نیافت.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.