کد خبر: 1781005/13 زمان: 19:45   1400/06/29 بازدید: 41,318

درخواست تجدید نظر رد شد؛

تایید محکومیت ۲/۲۵ میلیارد تومانی محمود فکری

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست سرمربی سابق نساجی برای کاهش یا لغو محکومیت مالی‌اش را رد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری در شرایطی روز چهاردهم مهرماه ۹۹ تصمیم به جدایی ناگهانی از نساجی مازندران و حضور روی نیمکت استقلال تهران گرفت که با باشگاه قائم‌شهری قرارداد داشت و همین امر موجب شد تا مدیران نساجی نسبت به این موضوع معترض شوند و برای شکایت از او اقدام کنند.

 

بگو مگوهای مدیران نساجی با محمود فکری تا چند هفته ادامه داشت و این سرمربی در رسانه‌ها عنوان کرد بند جدایی از تیم سابق خود و حضور در استقلال را داشته، اما این درخواست او توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رد شد.

 

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو ماه پس از اینکه فکری هدایت استقلال را برعهده گرفت، این سرمربی را به‌دلیل جدایی غیرموجه و فسخ یک‌طرفه قراردادش با نساجی به مبلغ ۲ میلیارد تومان بابت فسخ و ۲۵۰ میلیون تومان بخاطر دریافت مبلغ در زمان قرارداد محکوم کرده بود که این حکم با اعتراض فکری مواجه شد.

 

فکری طی ماه‌های اخیر پیگیر این موضوع بود تا جریمه او کاهش پیدا کند یا رد شود، اما کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نیز حکم کمیته انضباطی را تایید و اعلام کرد محمود فکری باید ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به باشگاه نساجی مازندران پرداخت کند.

 

 

 

کمیته استیناف تایید کرده محمود فکری بخاطر قراردادی که در روز هفتم اسفندماه ۹۸ با باشگاه نساجی مازندران امضاء کرده بود، نمی‌توانست به‌صورت یک‌طرفه راهی استقلال شود و به همین دلیل این سرمربی باید این مبلغ سنگین را به نساجی پرداخت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.