کد خبر: 1781181/13 زمان: 16:24   1400/06/30 بازدید: 3,029

زامهران: تماشاگر نداشته باشیم، ضربه می‌خوریم

هافبک نساجی مازندران معتقد است در صورت مجوز حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها دچار ضرر می‌شوند.

به گزارش "ورزش سه"، حسین زامهران درباره آماده‌سازی پیش‌فصل نساجی اظهار کرد: در دوران بدنسازی هستیم و این بازی‌های دوستانه برای هماهنگ‌تر شدن تیم انجام می‌شود. هدف کادر فنی این است تا بچه‌های قبلی با بازیکنان جدید هماهنگ‌تر شویم و سرمربی بتواند ایده‌های خودش را در زمین پیاده کند. به نظرم این دیدارهای تدارکاتی می‌تواند به تمام تیم‌ها کمک کند تا بازیکنان نسبت به همدیگر شناخت بهتری پیدا کنند.

 

او درباره ممنوعیت بازی برای نساجی در چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی و محرومیت از حضور تماشاگران‌شان ابراز کرد: همزمان به تیم ما و مس رفسنجان اعلام کردند که اگر چمن طبیعی نداشته باشیم نمی‌توانیم میزبان مسابقات باشیم. فکر می‌کنم چمن مسی ها آماده پهن شدن است و خیلی جلوتر از ما هستند، نساجی تازه این کار را شروع کرده و مسؤولان استان مازندران کارهایش را انجام می‌دهند. امیدوارم هرچه زودتر چمن استادیوم را درست کنند چون اگر قرار باشد تماشاگران به ورزشگاه بیایند و ما نتوانیم در ورزشگاه شهید وطنی بازی کنیم، ضربه می‌خوریم.

این بازیکن در خصوص افرادی که از تیمشان جدا شدند عنوان کرد:  بازیکنان زیادی را در این فصل از دست ندادیم. برخلاف سال گذشته که ۵-۴ بازیکن فیکس را توانستند نگه دارند،امسال ۹۰ درصد تیم حفظ شده و این اتفاق خوبی برای ما بود. هرچه جلو می‌رویم، هماهنگ‌تر می‌شویم. ان‌شاالله  ابتدای فصل را خوب شروع کرده و خوب هم تمام کنیم.

زامهران در خصوص پیش‌بینی از فصل جدید عنوان کرد: تعداد تیم های دولتی نسبت به فصل گذشته در فوتبال ما بیشتر شده و رقابت کردن با تیم‌های خصوصی سخت است ولی نساجی شرایط خوبی دارد و آقای حدادیان امکانات خوبی را برای ما فراهم کرده است. ان‌شالله بتوانیم شرایط خوبی با نساجی داشته باشیم و جایگاه این تیم را نسبت به سه فصل گذشته بهتر کنیم.

 

او یادآور شد: از ته دل می‌خواهم هر چه زودتر از شر کرونا راحت شویم و بتوانیم هواداران را در ورزشگاه‌ها داشته باشیم؛ به خصوص هواداران خودمان که دلمان برای جو وطنی و تشویق پرشورها و انرژی که می‌دادند، تنگ شده است. ان‌شاالله مانند لیگ‌های اروپایی این فصل تماشاچی داشته باشیم‌.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.