کد خبر: 1781392/13 زمان: 16:59   1400/06/31 بازدید: 29,422

آرای کمیته اخلاق با محرومیت‌های سنگین

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در جدیدترین آرای خود محکومیت‌های سنگینی در نظر گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علاوه بر اینکه اعلام کرد فرهاد مجیدی ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی شده و تا زمان تاییدیه این کمیته اجازه فعالیت در حوزه فوتبال و ورود به ورزشگاه‌ها را ندارد، آرای سنگین دیگری هم امروز در نظر گرفته که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

 

* محمد علی‌نژاد، بازیکن اسبق آلومینیوم اراک به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. علی‌نژاد از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

* احمد حمیدی‌فرد و مجید ساکی، سرپرست و مربی تیم فوتبال آبی‌پوشان هرکدام به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. نامبردگان از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع هستند و فعالیت‌شان صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

* هاتف شیخ‌لاری، مربی فوتبال به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جزای نقدی و سه ماه محرومیت از هرگونه فعالیت ورزشی در زمینه فوتبال محکوم شده است. شیخ‌لاری از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

 

* محمد زارع گشتی به پرداخت یک‌میلیارد ریال جزای نقدی و محرومیت ۱۰ سال از هرگونه فعالیت ورزشی در زمینه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکانپذیر خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.