کد خبر: 1781486/42 زمان: 02:00   1400/07/01 بازدید: 8,088

آرتتا: هدف آرسنال پیروزی در همه مسابقات است

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال معتقد است بر خلاف تصور کار تیمش برابر ویمبلدون آسان نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال در ادامه روند رو به رشد هفته های اخیر امشب در جام اتحادیه و در خانه خود برابر تیم ویمبلدون به میدان رفته و موفق شد با سه گل این تیم را مغلوب کند. میکل آرتتا، سرمربی جوان آرسنال در پایان این دیدار مدعی شد هدف این تیم کسب پیروزی در تمام مسابقات است و حضور پرشور هواداران انتظارات را از تیم افزایش می دهد.

 

میکل آرتتا گفت: "تا زمانی که ما با یک گل جلو بودیم، آنها به وضوح می توانستند به تساوی برسند و امکان باز شدن دروازه در هر موقعیتی مثل ضربات ایستگاهی وجود دارد، بنابراین ما می دانستیم که باید هر چه سریع تر دروازه ویمبلدون را باز کنیم. در پایان موفق به انجام این کار شدیم و اگرچه به نظر این دیدار راحت بود، اما کار سختی برابر حریف داشتیم.

 

 

رویکرد و تفکر باشگاه این است که در هر مسابقه ای برنده شویم و این باید هدف این باشگاه باشد. حضور 50 هزار هوادار در جام اتحادیه آنهم در چهارشنبه شب بسیار خاص است و در بسیاری از نقاط انگلیس چنین اتفاقی رخ نمی دهد. بازیکنان متوجه این امر می شوند و بدیهی است که چنین واکنشی تقاضا از تیم را افزایش می دهد. حضور هواداران امشب را خاص تر کرد.

 

کسب پیروزی در فوتبال باور بیشتری را برای بازیکنان تیم به ارمغان آورده و البته هواداران را نیز خوشحال می کند. هواداران اینجا هستند تا از تیم حمایت کنند و شاهد پیروزی تیم باشند. هواداران همیشه در نار تیم بودند و ما روز یکشنبه حتی بیشتر از امشب هم به آنها نیاز داریم و امیدواریم بتوانیم از یک روز زیبا در کنار هم لذت ببریم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.