کد خبر: 1781624/52 زمان: 08:34   1400/07/02 بازدید: 31,892

کومان: در این کشور به راحتی شما را اخراج می‌کنند

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، به اخراج فرانکی دیونگ در بازی شب گذشته برابر کادیز واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته در چارچوب هفته ششم لالیگا مهمان کادیز بود و نهایتاً در ادامه روند ناامید کننده خود با تساوی بدون گل متوقف شد. موضوعی که قطعاً سرمربی هلندی این تیم یعنی رونالد کومان را بیش از پیش تحت فشار اخراج قرار خواهد داد.

 

رونالد کومان در پایان بازی گفت: "شما نمی توانید فقط به نتایج نگاه کنید بلکه باید به عملکرد تیم نیز توجه داشته باشید. با این حال من نمی‌توانم از این اوضاع شکایت داشته باشم. ما چهار یا پنج فرصت داشتیم که از آنها استفاده نکردیم و به همین دلیل است که من ناراضی هستم.

 

 

 

 

شما همیشه باید برای پیروزی در هر بازی تلاش کنید. شما باید برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کنید، اما باید واقع بین باشید و ما چیزهای زیادی را از دست داده ایم. اگر نگاهی به ترکیب این بازی بیندازید، می بینید که ما هفت مصدوم داشتیم که حتی نمی توانستند در ترکیب ثابت بازی کند."

 

کومان درباره حواشی به وجود آمده به خاطر بیانیه:  "رئیس در هتل بود و ما به یکدیگر سلام کردیم. روزهایی در راه است که اگر باشگاه بخواهد صحبت کند می توانیم با هم حرف بزنیم."

 

 

 

 

رونالد کومان همچنین درباره اخراج فرانکی دی‌یونگ نیز گفت: "من به داور چهارم گفتم که دو توپ در زمین وجود دارد اما به نظر می رسد که به غیر از داور همه این مسئله را دیدند. با این حال در این کشور شما را به خاطر هیچ و پوچ اخراج می کنند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.