کد خبر: 1781626/52 زمان: 09:09   1400/07/02 بازدید: 6,697

مورینیو: در سخت‌ترین لحظات متحد ماندیم

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، بعد از پیروزی تیمش مقابل اودینزه از عملکرد شاگردانش تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه رم در بازی ابتدای هفته مقابل هلاس ورونا اولین شکست خود در فصل جدید را تجربه کرد، شاگردان ژوزه مورینیو شب گذشته در برابر اودینزه قرار گرفتند که نهایتاً در یک مسابقه سخت و دشوار حریف خود را با تک گل تامی آبراهام شکست دادند.

 

 

 

 

ژوزه مورینیو بعد از پیروزی سخت تیمش مقابل اودینزه گفت: "بازی بعد از یک شکست همواره از نظر احساسی دشوار است. فکر می‌کنم که در 35 ابتدایی سطح قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتیم. در واقع ما کنترل خوبی بر تیمی داشتیم که از نظر دفاعی عالی سازماندهی شده بود. ما یک گل به ثمر رساندیم، موقعیت های بیشتری داشتیم، همه حملات خوب انجام شد و بازی در دست‌مان بود.

 

پس از استراحت بین دو نیمه، کنترل بازی را از دست دادیم اما همچنان به صورت تیمی بازی کردیم.  در سخت ترین لحظه بازی، ما متحد ماندیم، فضاها را بستیم و توپ را به مناطقی با خطر کمتر فرستادیم."

 

 

 

 

اخراج لورنزو پلگرینی: "من مکانیسم های قانونی فوتبال ایتالیا را نمی دانم اما اگر می توانیم اعتراض کنیم، باید تلاش کنیم.  من تردید دارم که کارت دومی که او دریافت کرد درست بوده باشد.  اگر راهی برای اعتراض به این کارت وجود دارد، باید این کار را انجام دهیم و به او اجازه دهیم یکشنبه بازی کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.