کد خبر: 1782007/42 زمان: 09:36   1400/07/04 بازدید: 163,880

هر هفته یک حاشیه؛

لب‌خوانی امباپه؛ نیمار به من پاس نمی‌دهد! (عکس)

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن از دست نیمار، هم تیمی برزیلی خود دلخور شده است.

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در باشگاه پاری سن ژرمن چندان مساعد نیست و هر هفته حاشیه ای جدید برای ستاره های این تیم ایجاد می شود. هفته گذشته و در جریان پیروزی این تیم در لیگ یک برابر لیون بود که لیونل مسی هنگام تعویض شدن عصبانیت خود را به مائوریسیو پوچتیینو نشان داده و حتی با او دست هم نداد. اما این هفته و در جریان پیروزی مقابل مون‌پلیه، این بار کیلیان امباپه بابت پاس ندادن از نیمار برزیلی دلخور شده است.

 

 

بعد از تعویض امباپه، دراکسلر روی پاس نیمار موفق به گلزنی شد. تصاویری منتشر شده که نشان می دهد این ستاره فرانسوی هنگام نشستن روی نیمکت به ادریسا گه‌یه می گوید که "نیمار در همین موقعیت به من پاس نمی دهد". البته در نهایت نه کیلیان امباپه و نیمار در دیدار دیشب موفق به گلزنی نشدند و در نهایت پاری سن ژرمن با دو گل ادریسا گه‌یه و یولیان دراکسلر موفق به کسب برتری برابر حریف شد.

 

لیونل مسی، ستاره آرژانینی پاری سن ژرمن به علت مصدومیت در این دیدار غایب بود و وظیفه گلزنی به کیلیان امباپه و نیمار سپرده شده بود. به نظر می رسد هر دوی این بازیکنان به شدت به دنبال گلزنی و درخشش در این دیدار بوده و گاهی اوقات پاس دادن به یکدیگر را فراموش می کنند.

 

 

کیلیان امباپه در سه دیدار اخیر خود در لباس پاری سن ژرمن در امر گلزنی ناکام بوده و ادامه این روند باعث آغاز انتقادات از این بازیکن طی هفته های پیش رو خواهد بود. بازیکنی که در هفته های ابتدایی فصل نیز لحظات دشواری را سپری کرده و بابت تمایل به انتقال به رئال مادرید در تابستان امسال، مورد شماتت هواداران پاری سن ژرمن قرار گرفت.

 

این در حالیست که کیلیان امباپه و نیمار در طول چهار سال اخیر بارها به تمجید از یکدیگر پرداخته و حتی ستاره برزیلی بارها از کیلیان با لقب "پسر طلایی" یاد کرده و او را مرد سال احتمالی فوتبال جهان در سال های آتی خطاب کرده بود. اما حالا امباپه تصور می کند نیمار در برخی از صحنه ها به قصد به این بازیکن پاس نمی دهد و شدت عصبانیت اوبه قدری بوده که حتی هم تیمی خود را نیز از این موضوع آگاه کرده است.

 

 

این اتفاق در حالی رخ داده که هفته گذشته اردوی پاری سن ژرمن درگیر دست ندادن مسی و پوچتینو بود و این هفته ناراحتی امباپه از دست نیمار. بدین ترتیب به نظر می رسد مائوریسیو پوچتینتو در ادامه فصل و به خصوص در روزهای حساس، کار سختی برای کنترل و مدیریت رختکن خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.