کد خبر: 1782392/34 زمان: 10:01   1400/07/06 بازدید: 15,372

شاگردان الهامی؛ شبیه دزدان دریایی کارائیب (عکس) 

تمرینات تیم نساجی در حالی در زمینه پهنه کلای ساری دنبال می شود که شاگردان الهامی اینروزها با شکل و شمایل جدیدی کار با توپ را دنبال می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از استفاده از هد بند به جای کاور در تمرین اینبار ساکت الهامی با دادن چشم بند به شاگردانش از آنها می خواهد با یک چشم تمرین کنند. تصاویر مخابره شده از تمرینات نساجی بیشتر ما را به یاد فیلم دزدان دریایی کارائیب می اندازد. به نظر می رسد این ایده به این خاطر پیاده می شود که بازیکنان در جریان بازی با آگاهی محیطی بیشتری فوتبال بازی کنند. بستن چشم بند هنگام تمرین بدون شک موجب می شود بازیکنان مدام با چرخاندن سر نسبت به خود و اطراف آگاهی محیطی بیشتری پیدا کنند و بعد از تصاحب توپ تصمیم بهتری بگیرند. 

 

پیشتر همان طور که اشاره شد در تمرینات نساجی شاهد این بودیم که ساکت الهامی به جای کاور بازیکنانش را در کار تاکتیکی با هد بند از هم جدا می کرد. این ایده قبلا توسط یورگن گده هم در فوتبال ایران پیاده شد چرا که این مربی آلمانی معتقد بود بازیکنان ایرانی با سر پایین بازی می کنند و استفاده از هد بند موجب می شود بازیکن برای شناخت هم دسته اش سرش را بالا بگیرد. 

 

تیم نساجی قصد دارد این فصل دیدارهای خانگی خود را در استادیوم شهدای ساری برگزار کند. به همین خاطر در ساری اردو زده و یک جلسه هم در زمین شهدای ساری تمرین کرد. البته نساجی بعد از این یک جلسه تمرین در زمین شهدای ساری به تمرینات خود در روستای پهنه کلای ساری ادامه می دهد تا زمین شهدای ساری برای روزهای مسابقه شرایط ایده آلی داشته باشد. 

 

تیم نساجی پنج شنبه به اردوی تدارکاتی خود در ساری پایان می دهد و دوشنبه هفته آینده در تهران با تیم تراکتور مسابقه خواهد داد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.