کد خبر: 1785533/4 زمان: 11:21   1400/07/22 بازدید: 3,786

تمدید قرارداد وحید رضایی با مس شهربابک

سرمربی موفق مس شهربابک در توافق با مدیران باشگاه، قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، وحید رضایی که موفق شده بود فصل گذشته مس شهربابک را به لیگ آزادگان برساند، در توافق با این باشگاه قرارداد خود را به مدت سه فصل با آنها تمدید کرد.

 

دکتر قشمی مدیرعامل باشگاه مس در این باره گفت: در جلسه‌ای که با حضور اعضاء هیات مدیره و سرمربی تیم داشتیم تصمیم گرفتیم قراداد وحید رضایی سرمربی موفق تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه را به مدت ۳ فصل دیگر به صورت رسمی تمدید کنیم. باتوجه به برنامه سه ساله باشگاه تصمیم گرفتیم مسیر آینده را هم با آقای رضایی طی کرده و ثبات فنی تیم را حفظ کنیم و امیدوارم ثمره این امر باعث رشد و توسعه ورزش دیار بابکان شود.

 

مدیر عامل باشگاه مس شهربابک با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای هیأت مدیره با برنامه‌ریزی صورت گرفته اظهار داشت: در فصل پیش روی هدف ما صرفا بقاء در لیگ دسته یک و کسب رتبه آبرومند خواهد بود و از همین ابتدا تلاش می کنیم پتانسیل و ظرفیت باشگاه مس شهربابک را نشان بدهیم.

 

وی با اشاره به زحمات مسئولین مجتمع مس شهرستان برای آماده سازی ورزشگاه گفت: بزرگترین مشکل ما در فصل جاری انتقال میزبانی از شهربابک به سیرجان برای مسابقه اول می باشد و امیدواریم از بازی های آینده در حضور هوادارانمان در شهربابک میزبان تیم های مختلف لیگ دسته یک باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.