کد خبر: 1786682/56 زمان: 17:39   1400/07/28 بازدید: 88,049

رونمایی از تیم فرهاد، مدل 1400

ترکیب استقلال برابر هوادار اعلام شد

استقلال امروز در نخستین دیدار خود از بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر، به مصاف هوادار می رود تا از تیم جدید فرهاد مجیدی رسما رونمایی شود.

به گزارش "ورزش سه"، بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر از روز گذشته آغاز شد و امروز نیز با برگزاری 3 دیدار ادامه پیدا می کند که در یکی از مهمترین دیدارها، استقلال در استادیوم آزادی  به مصاف هوادار می رود تا بدین شکل و به صورت رسمی، از استقلال مدل 1400 با مربیگری فرهاد مجیدی رونمایی شود.

 

مجیدی در بازی های دوستانه و دیدارهای پایان فصل گذشته نشان داد که همچنان بر روی استفاده از سیستم 3 دفاعه تیمش تأکید خاصی دارد و امروز نیز تیمش را با همین سیستم روانه میدان کرده است.

 

* حسینی ادامه دهنده راه فصل قبل


سیدحسین حسینی که در هفته های پایانی لیگ گذشته به ترکیب اصلی آبی پوشان راه پیدا کرد و اتفاقا عملکرد خوبی را نیز از خودش به نمایش گذاشت، امروز درون دروازه تیمش قرار خواهد گرفت. سنگربان استقلال که اکنون دیگر به یکی از بازیکنان باتجربه و کاپیتان تیمش تبدیل شده، همچون نخستین دیدار تیمش در لیگ قبل، فصل را با حضور در ترکیب ثابت آغاز می کند.

 

* ترکیب 3 دفاعه با یک ابهام


سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند زوج خوبی را در خط دفاعی استقلال تشکیل داده اند. به طور کلی مهره های استقلال در این پست توانمند و با کیفیت هستند و مجیدی می تواند مطابق نظراتش، گزینه های دلخواه خود را به بازی بگیرد. یزدانی و مرادمند امروز نیز مطابق دیدارهای قبلی به میدان خواهند رفت و فرهاد برای انتخاب نفر سوم، دست روی محمد دانشگر گذاشته است.

 

* دو بازیکن جدید در خط میانی


انتظارات از جعفر سلمانی در بازی با الهلال بالا بود اما این بازیکن نتوانست در ترکیب آنچنان تیمش موثر باشد که دلیل آن نیز تازه اضافه شدن او به جمع شاگردان مجیدی و نداشتن هماهنگی با هم تیمی هایش بود. حالا این بازیکن در یک ماه گذشته تمرینات و دیدارهای تدارکاتی زیادی را با استقلالی ها انجام داده و امروز در پی اثبات توانایی هایش است.

 

زبیر نیک نفس دیگر بازیکن جدید استقلال در خط میانی است. هافبک فصل گذشته فولاد که در جمع شاگردان نکونام عملکرد خوبی داشت، امروز در کنار آرش رضاوند و سبحان خاقانی به میدان می رود. در سمت راست نیز همچون همیشه وریا غفوری کاپیتان آبی ها انجام وظیفه می کند.

 

* حسین زاده، زوج جدید مطهری


استقلال به دنبال جذب مهاجم خارجی است و فوروادهای فعلی این تیم نیز به دنبال محکم کردن جای خود در ترکیب اصلی هستند. امیرحسین حسین زاده که عملکرد چشمگیری در بازی با الهلال داشت، امروز در کنار ارسلان مطهری بازی خواهد کرد. مطهری که پس از جدایی دیاباته و قایدی بار سنگینی را روی دوشش حس می کند، قصد دارد گلزنی را از همان هفته نخست آغاز کند.

 

ترکیب استقلال برای دیدار با هوادار:


سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی – محمدحسین مرادمند – محمد دانشگر – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – سبحان خاقانی – وریا غفوری – جعفر سلمانی – امیرحسین حسین زاده – ارسلان مطهری

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.