کد خبر: 1786839/39 زمان: 20:40   1400/07/28 بازدید: 19,190

بازگشت کرار به فوتبال ایران بعد از 4 سال(عکس)

هافبک عراقی و نام آشنا بعد از 4 سال با پیراهن یک تیم ایرانی به میدان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، کرار جاسم هافبک عراقی و باتجربه بار دیگر به فوتبال ایران آمده و پیراهن نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر برتن می‌کند. 


کرار جاسم در شرایطی این فصل برای نفت توپ می‌زند که او پیش از این سابقه بازی در تراکتور، استقلال و نفت آبادان را دارد و مسجدسلیمان چهارمین تیم ایرانی ای است که او را به خدمت گرفته است.


هافبک عراقی که رابطه خوبی با فراز کمالوند دارد، در تراکتور و نفت آبادان با این مربی همکاری داشت و حالا برای سومین بار زیر نظر او در نفت مسجدسلیمان کار می‌کند.


کرار جاسم که پیش از این 143 بار درلیگ ایران بازی کرده بود، دیروز در هفته نخست لیگ برتر صد و چهل و چهارمین بازی اش را انجام داد. نکته جالب اینکه کرار چند روز قبل از حضور در اردوی نفت در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت.


این بازیکن عراقی البته از کوران مسابقات لیگ عراق به نفت مسجدسلیمان منتقل شد و آمادگی جسمانی مناسبی داشت. او دیروز در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت و اولین بازی اش را با پیراهن نفت انجام داد. او آخرین بار در لیگ 96-97 برای نفت آبادان در فوتبال ایران بازی کرد و حالا بعد از 4 سال دوباره به ایران آمده است.


کرار اگرچه نتوانست برای تیمش گل بزند تا پاس گل بدهد اما در دقایقی که در زمین بود عملکرد خوبی داشت و در خط هافبک با تحرک خود یکی دو باری خط دفاع پیکان را آزار داد.  البته در اواسط نیمه دوم با نظر کمالوند این بازیکن تعویض شد و حالا با توجه به سابقه خوب او در فوتبال ایران هواداران مسجدسلیمانی امیدوارند این اتفاق برایش در این تیم نیز تکرار شود.


عکس‌ها: حامد عراقی

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.