کد خبر: 1786985/29 زمان: 15:48   1400/07/29 بازدید: 32,094

آنسو فاتی:

گزینه اول و آخرم بارسا بود، قابل قیاس با مسی نیستم

آنسو فاتی انتخاب شماره 10 لیونل مسی را فشاری برای خود نمی بیند. او معتقد است حالا انگیزه بالاتری هم دارد.

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی یکی از پدیده‌های باشگاه بارسلونا طی سال‌های اخیر است. این ستاره اسپانیایی در اوج جوانی قابلیت‌های از خود به نمایش گذاشته که بسیاری از هواداران بارسلونا را به آینده و ظهور یک فوق ستاره جدید در ترکیب تیم‌شان امیدوار کرده است.

اما حدود یک سال پیش بود که یک بدشانسی بزرگ به سراغ آنسو فاتی آمد و این بازیکن با یک مصدومیت بلندمدت روبرو شد. با این حال فاتی اخیراً و بعد از ماه‌ها دوباره به ترکیب بارسلونا بازگشت و با توجه به جدایی لیونل مسی حالا اکثر هواداران بارسلونا امیدوار هستند که او بتواند تا حدودی جای خالی فوق ستاره آرژانتینی را پر کند.

 

 

 

 

اما شماره 10 جدید بارسلونا تنها تا پایان فصل با این تیم قرارداد داشت و به همین خاطر نگرانی های زیادی در مورد آینده این بازیکن وجود داشت. با این حال طی روزهای اخیر گفته شد که او با بارسلونا برای تمدید قرارداد به توافق رسیده و تنها اعلام نهایی مانده است؛ اتفاقی که شب گذشته رخ داد و آنسو فاتی به شکل رسمی قرارداد خود را تا سال 2027 با بلوگرانا تمدید کرد. همچنین بند فسخ این بازیکن نیز رقم شگفت انگیز یک میلیارد یورو خواهد بود.

 

فاتی در نشست خبری امروز خود گفت:« از همان روزهای ابتدایی به ژرژ مندس مدیر برنامه هایم گفتم که بارسلونا گزینه اول و آخرم است و می خواهم بمانم. بله، پیشنهادات دیگری هم داشتم ولی واضح است که هدفم بازی برای بارسا و رشد و  پیشرفت در همین باشگاه بود. می خواهم در بارسلونا فاتح جام های زیادی شوم. فشاری روی خودم حس نمی کنم و آسوده خاطرم. اینجا برایم بسیار ارزش قائل هستند و دوستم دارند. برای موفقیت انگیزه بالایی دارم.»

 

 

 

 

وضعیت تیم:« می توانیم با تیم های دیگر رقابت کنیم. ما بارسلونا هستیم و موظف به پیروزی هستیم. برای همه جام ها می جنگیم. سال قبل کوپا دل ری را بردیم ولی امسال جام های بیشتری می خواهیم.»

 

مصدومیت 10 ماهه:« شک نداشتم که روزی برمی گردم و این مصدومیت تمام می شود. چند سال پیش هم مصدوم شده بودم و مدت ها دور بودم. الان شرایطم خوب است و دیگر مصدومیتی ندارم. خوشحالم که دوباره به میادین برگشته ام.»

 

ال کلاسیکو:« بازی در ال کلاسیکو به هر کسی انگیزه مضاعف می دهد. رئال رقیب بزرگ ماست و همیشه باید برای مقابله با این تیم آماده بود. ما همه توان مان را می گذاریم ولی در ال کلاسیکو نمی توان از قبل تیمی را دارای شانس بیشتری عنوان کرد. در خانه بازی داریم و فاکتور مهمی به نام هوادار با ما خواهد بود. هواداران همه چیز ما هستند. خاطرات زیادی از تماشای ال کلاسیکو دارم مثلا برتری 0-4 سال 2015 در برنابئو.»

 

 

 

 

پیراهن شماره 10 مسی:« این شماره می توانست به بازیکنی دیگر برسد ولی خوش شانس بودم که به من رسید. از کاپیتان ها ممنونم که شماره را به من پیشنهاد دادند. وقتی برای بارسا بازی می کنید باید برای هر چیزی آماده باشید. این شماره متعلق به مسی بود ولی از این حیث فشاری روی خودم حس نمی کنم. کسی قابل مقایسه با مسی نیست ولی باید مسیرم را ادامه می دادم. به شماره توجهی ندارم و هدفم تنها کمک به بارسلوناست. با مسی در این مورد حرف زدم؟ سوال بعدی!»

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.