کد خبر: 1787281/57 زمان: 09:49   1400/08/01 بازدید: 9,123

امیدوارم امانت دار خوبی باشم

ابراهیم زاده: در یکسال  چهار بار دیده می شویم! 

کاپیتان این فصل ذوب‌آهنی‌ها می‌گوید امیدوار است از بازوبند که یک امانت محسوب می شود به خوبی نگهداری کند.

به گزارش ورزش سه، ذوب‌آهن موفق شد در دقایق پایانی صنعت نفت آبادان را از پیش رو بردارد و دست پر به اصفهان برگردد مسعود ابراهیم‌زاده در این مورد به خبرنگار ما گفت: پیش از فصل تمریناتمان را زودتر از تمام تیم ها شروع کردیم و بازی‌های دوستانه زیادی انجام دادیم. تیم ما از لحاظ بدنی، شخصیتی و روحی خیلی خوب بود. صنعت نفت تمریناتش را دیرتر از ما شروع کرده بود و ما بهتر بودیم و به خوبی این تیم را آنالیز کرده بودیم و موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم و سوار بر بازی بودیم و یک توپ را به تیرک دروازه خورد و ریباندش صد در صد پنالتی بود که داور نگرفت ولی خدا را شکر که در نهایت توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز اول فصل را بگیریم. خیلی مهم است که بازی های اول فصل را ببریم تا تیم شخصیت بگیرد و در ادامه می تواند کمکمان کند.


او که با جدایی وحید محمدزاده و خداحافظی قاسم حدادی‌فر کاپیتان سبز پوشان اصفهانی شده در این باره ادامه داد: زیاد به این جور مسائل توجه نمی کنم. بازوبند کاپیتانی امانتی در دست من است و بر بازوی بزرگان بوده. قاسم حدادی فر به نوعی صاحب ذوب آهن است و از بچگی در این تیم بوده و همه مردم دوستش دارند. بازوبند کاپیتانی دست به دست می شود و امیدوارم امانت دار خوبی باشم و نتایجی که در دو سال اخیر گرفتیم و در شأن ذوب آهن نبود را جبران کنیم.

 


این بازیکن در خصوص حضور سه بازیکن شان در اردوی تیم ملی امید و غیبت آنها در دیدار حساس با استقلال گفت: قرارداد باشگاه استقلال و ذوب آهن درخواستی برای تعویق بازی بدهند و من نظری در این باره ندارم زیرا اتفاقاتی است که بین دو باشگاه می‌افتد. ما همه جوره آماده بازی هستیم و ۲۵ بازیکن کاملا آماده داریم. اگر بازیکنان ملی‌پوش ما باشند بیشتر کمک مان می کنند اگر نباشند جایگزین آنها را داریم و هر تصمیمی بگیرند ما قبول می‌کنیم.


ابراهیم زاده در پایان در مورد دیدار با استقلال در هفته دوم رقابت‌های لیگ ‌برتر افزود: بازی سختی است. همه تیم ها در کل لیگ فقط ۴ بار آن هم در بازی‌های رفت و برگشت مقابل استقلال و پرسپولیس که پخش مستقیم است دیده می‌شوند و این موضوع انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد و دوست دارند که روی فرم و برنده باشند. ما صد در صد برای برد می‌رویم و قطعا می‌توانیم این کار را انجام بدهیم، در وهله اول امیدوارم هر دو تیم صحیح و سلامت از زمین بیرون بیایند و آن تیمی که برنده است و از موقعیت هایش استفاده کرده ذوب آهن باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.