کد خبر: 1787344/29 زمان: 17:30   1400/08/01 بازدید: 45,762

نه مادرید و نه پاریس؛ در لیگ MLS

لوئیس سوارز و مسی دوباره هم تیمی می‌شوند؟

لوئیس سوارز قصد تمدید قرارداد با اتلتیکو تا 2023 را دارد، یعنی همان سالی که قرارداد لئو مسی با پی اس جی نیز به اتمام خواهد رسید.

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز تابستان سال گذشته بود که از بارسلونا جدا شد و به اتلتیکو مادرید پیوست. جدایی او به دلیل بی مهری باشگاه کاتالان بود و در واقع ستاره اروگوئه ای را محترمانه اخراج کردند. قرارداد سوارز با اتلتیکو دو ساله است و در پایان همین فصل تمام خواهد شد.

 

 

 

 

طبق ادعای مارکا، سوارز که فصل گذشته نقش بسیار مهمی در قهرمانی اتلتیکو داشت، تمایل زیادی برای ماندن و تمدید قراردادش برای مدت یک سال دارد. سوارز در خود توان لازم برای درخشش در یک فصل دیگر را هم می بیند و قصد دارد در بهترین فرم بدنی به جام جهانی قطر برسد(در صورت کسب سهمیه از سوی اروگوئه).

باشگاه مادریدی اما در انتظار است تا وضعیت بدنی سوارز را بسنجد و سپس به وی پیشنهاد تمدید را ارائه خواهد کرد.

 

 

 

 

نکته جالب اینکه قرارداد لیونل مسی با پی اس جی نیز تا تابستان 2023 اعتبار دارد و برای سال سوم همه چیز مشروط است. هدف مسی و سوارز، تجربه بازی در لیگ آمریکاست و برخی معتقدند سوارز قصد تمدید یک ساله با اتلتیکو را دارد تا در تابستان 2023 با مسی راهی لیگ MLS شود. اینتر میامی باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام می تواند مقصد بعد این دو ستاره باشد. مسی و سوارز را یک بار دیگر هم تیمی خواهیم دید؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.