کد خبر: 1787530/29 زمان: 16:27   1400/08/02 بازدید: 11,439

شاید تابستان 2022

بازگشت ستاره ملی‌پوش به بارسا منتفی شد

بارسلونا قصد ندارد زمستان پیش رو با لایپزیش برای جذب دنی اولمو وارد مذاکره شود.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فصل را خوب شروع نکرد و در لالیگا پس از هشت بازی تیم هشتم جدول است و در لیگ قهرمانان نیز با دو شکست متوالی و یک پیروزی در رتبه سوم گروهش قرار دارد. بارسا اما خوشبین به تغییر دادن شرایط فعلی است.

 سران باشگاه نگاهی ویژه نیز به نقل و انتقالات زمستانی دارند. ژانویه پیش رو بارسا قصد دارد یکی دو بازیکن جدید را جذب کند و در این بین دنی اولمو مورد توجه قرار دارد.

 

 

 

 

اولمو محصول آکادمی لاماسیاست ولی از چند سال پیش باشگاه را به مقصد دیناموزاگرب ترک کرد و ژانویه 2020 نیز برای لایپزیش بازی می کند. هافبک ثابت تیم ملی اسپانیا در یورو 20220 مشتاق بازگشت به بارسلوناست ولی شرایط برای این مهم در انتقالات زمستانی پیش رو مهیا به نظر نمی رسد.

 

 

 

 

تابستان امسال بارسا برای انتقال قرضی با بند خرید اجباری پیشنهادی به لایپزیش ارائه داد که مورد موافقت قرار نگرفت. پیشنهاد تا 75 میلیون یورو نیز رسیده بود در حالی که لایپزیش برای جذب این بازیکن 25 + 15 میلیون یورو هزینه کرده بود. باشگاه آلمانی تاکید کرده است که در ژانویه نیز تمایلی برای از دست دادن اولمو ندارد ولی با توجه به اتمام قرارداد بازیکن در تابستان 2023، بارسا بهترین زمان برای جذب او را تابستان سال بعد می داند.

شرایط اقتصادی بد بارسا نیز باعث شده تا مسئولان باشگاه تصمیم بگیرند که تا تابسنان برای اولمو صبر کنند و سپس با رقمی منطقی تر او را بازگردانند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.