کد خبر: 1787644/42 زمان: 21:40   1400/08/02 بازدید: 18,041

نمی توانم از این خوشحال‌تر باشم؛

کلوپ: هدف دیگری جز زدن گل‌های بیشتر داشتیم!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از برتری 0-5 مقابل یونایتد مدعی شد نمی تواند از این خوشحال تر باشد.

به گزارش "ورزش سه"، مرسی سایدی ها امشب در خانه منچستریونایتد و استادیوم اولدترافورد دست به کار بزرگی زده و با هت تریک محمد صلاح موفق شدند با پنج گل رقیب دیرینه خود را مغلوب کنند.

 

یورگن کلوپ گفت: چه می توانم بگویم؟ آیا چنین انتظاری داشتم؟ نه. آنچه که ما امروز در یک سوم دفاعی حریف انجام دادیم فوق العاده و دیوانه وارد بود. ما ببا پرس شدید موفق به توپ ربایی های متعدد از بازیکنان یونایتد شده و گلهای فوق العاده ای به ثمر رساندیم. من در بین نیمه به بازیکنانم گفتم باید بهتر بازی کنند.

 

 

برتری 5-0، من نمی توانم دیگر از این خوشحال تر باشم و این نتیجه استثنایی و واقعا درخشان است. من چند شکست را در ذهن دارم که می توانست رخ ندهد، اما امروز برنده شدیم تا در راه بازگشت به خانه بسیار خوشحال باشیم. نتیجه دیوانه وار است و من سوال کردم آیا چنین اتفاقی در طول تاریخ وجود داشته یا خیر. بازیکنان قطعه زیبایی را در کتاب تاریخ ثبت کردند و این نتیجه ای ویژه است، اما قرار نیست ما مثل دیوانه‌ها جشن بگیریم.

 

ما بازی را فوق العاده خوب شروع کردیم و البته در نیمه دوم دیگر ارائه سبک فوتبال مورد نظر خودمان را متوقف کردیم. ما بازی را بعد از پنجم کنترل کردیم و دیگر هدف ما زدن گل های بیشتر نبود، فقط تلاش می کردیم بدون مصدومیت های بیشتر از زمین خارج شویم. همسر من امروز در استادیوم اولدترافورد حضور داشت و امیدوارم او نیز از این دیدار لذت برده باشد.

 

 

ما به حریف احترام می گذاریم و در برخی لحظات این دیدار نیز خوش شانس بودیم، اما باید بگویم که منچستریونایتد نیز در بهترین شرایط خود قرار ندارد. جیمز میلنر به من اطلاع داد از ناحیه همسترینگ مشکل دارد و باید ببینیم شرایط ساق پای نبی کیتا چگونه خواهد بود.

 

شرایط تمدید قرارداد محمد صلاح؟ من از همین حالا می دانم که او می خواهد حرفه خود را در لیورپول به پایان برساند و از این موضوع اطلاع دارم. محمد صلاح از فوتبال بازی کردن لذت می برد و ممکن است این روند تا مدت های فراوانی ادامه پیدا کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.