کد خبر: 1787883/58 زمان: 20:41   1400/08/03 بازدید: 10,943

شرمنده هواداران آبادانی هستیم؛

خرمگاه: روی اشتباهات فردی بازی را باختیم

مربی تیم صنعت نفت شکست امروز را حاصل اشتباهات فردی در تیمش ندانست.

به گزارش ورزش سه، تیم صنعت نفت بعد از شکست هفته اول مقابل ذوب آهن، امشب هم با سه گل مغلوب تراکتور در تبریز شد تا در غیاب منصوریان، آبادانی ها همچنان روی دور باخت قرار داشته باشند. صحبت های محمد خرمگاه، مربی تیم صنعت نفت در نشست خبری پس از این بازی را در ادامه می خوانید:

 

اشتباه برای ما مربیان است

این برد را به تیم خوب تراکتور تبریک می گویم. سه اشتباه کردیم و سه گل خوردیم. تقریبا 70 درصد از مالکیت بازی را در اختیار داشتیم. سوار بازی بودیم ولی روی اشتباه فردی باختیم. نمی خواهیم این اشتباهات را گردن بازیکنان بیاندازیم؛ اشتباهات فردی برای ماست و ما مربیان اشتباه کردیم که بازیکن در زمین توجیه نبوده و آن اشتباهات را کرده است. امیدوارم که در بازی های بعدی بدون اشتباه باشیم و از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

 

توقع چنین بازی خوبی از بچه ها نداشتیم

بازی خوبی بود. توقع چنین بازی خوبی از بچه ها نداشتیم. خیلی خوب بازی کردند ولی متاسفانه اسیر اشتباهات شدیم. فقط می توانم به تراکتور تبریک بگویم. امیدوارم که در ادامه اشتباهات فردی نداشته باشیم و بتوانیم وقتی خوب بازی می کنیم، نتیجه خوب بگیریم.


شرمنده هواداران آبادانی هستیم


ما باختیم و حتما خوب نتوانستیم بازیکن را از نظر ذهنی و شرایط بازی آماده کنیم. بازی که ما 70 درصد مالکیت آن را داشتیم باختیم. شرمنده هواداران آبادانی هستیم. آنها امیدوار باشند  که در آینده نتایج خیلی خوبی خواهیم گرفت.

 

خرمگاه در پایان از شرایط میزبانی هم تشکر کرده و گفت: مردم خوب تبریز و عوامل تراکتور مثل همیشه مهمان نواز بودند و میزبانی را به خوبی ادا کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.