کد خبر: 1787966/2 زمان: 09:41   1400/08/04 بازدید: 25,798

من برای تیم شهرم آمده بودم اما به من بی‌احترامی شد؛

مهاجری: اکبرآقا من شاگردت بودم، این رسمش نبود

سرمربی سابق تیم فوتبال شهر خودرو از شرایط و چگونگی برکناری‌اش از تیم مشهدی گلایه کرد و هم‌چنین نسبت به جانشین خود انتقاداتی را مطرح کرد.

به گزارش "ورزش سه" رضا مهاجری که شب گذشته از سوی باشگاه شهر خودرو اعلام شد به صورت توافقی همکاری‌اش به پایان رسیده اما خود این سرمربی باتجربه فوتبال ایران از توافق با مدیران شهر خودرو ابراز بی‌اطلاعی کرد و در شرایطی خود را در موقعیت برکناری دید که در حال درخواست از بازیکنان خود برای شکستن اعتصاب‌شان بوده است.

 

مهاجری در گفتگو با برنامه «فوتبال برتر» در تشریح این مسئله و وضعیت کادرفنی تیم گفت: کادرفنی خوشبختانه مشکل ثبت قرارداد نداشتیم و قراردادها ثبت شد و از این بابت مشکلی نداشتیم، ما بیشتر بحث‌مان بحث بازیکنان بود؛ گلایه است اینجا، آقای اصولی دارد بحث‌های مبنایی را مطرح می‌کند، من روز اول هم گفتم که دوست ندارم در فوتبال وارد بحث سیاسی شوم و به فوتبال آمده‌ام که کارم را انجام بدهم به عنوان مربی و تیمم را مدیریت کنم و کار را جلو ببرم.

 

وی افزود: ما بحث‌مان بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان که به صورت دوستانه بازی داشتیم، در تهران در جمع 4-5 نفره‌مان با حضور آقای حمیداوی این بود که من گفتم بحث مجتبی مقتدایی را مشخص کنید که آقای حمیداوی گفتند که این بازیکن را برای شما یکساله امضا می‌کنیم؛ از بازی دوستانه تا الان چقدر گذشته است؟ بعداً آمده‌اند قرارداد سه ساله را گذاشتند جلوی آقای مقتدایی و قیمت را آورده‌اند پایین و قرارداد سه ساله جلوی او گذاشتند. من چه کار باید بکنم؟ من چطور جوابگوی بازیکن باشم؟

 

مهاجری درباره استعفایش و شایعه درگیری لفظی پاسخ داد: من چندین بار به آقای حمیداوی و بامداد بحثم را مطرح کردم، حتی روز قبل از بازی با آلومینیوم اراک هم خدمت دو بزرگوار گفتم که من در اینجا قدرت اجرایی‌ام در مستطیل سبز را می‌خواهم، من روز اولی که آمدم گفتم همه مشکلات باشگاه را می‌دانم اما در مستطیل سبز اختیار اجرایی کامل می‌خواهم. این از شرایط بازیکنم، این از شرایط ثبت قراردادها، دو عضو کادرفنی جدید که کنار رفتند.

 

 

سرمربی سابق شهر خودرو ادامه داد: قبل از شروع لیگ با معمایی صحبت کردم که خیلی تحت فشار هستم و استعفا دادم حتی قسمش دادم اما او قبول نکرد و حتی استعفا را از من قبول نکرد و گفت ادامه بده و ایستادم و بازی اول را گذراندیم. 

 

محمدرضا مهاجری در واکنش به انتخاب میثاقیان گفت: ما تا امروز صبح کارمان را پیش بردیم، غافل از این‌که آقایان با آقای میثاقیان تمام کردند و من سر تمرین بودم! من آمدم از بازیکنان تیم خواستم که برای این‌که قبح کار تحریم تمرینات و اعتصاب بشکند، دو دور دور زمین بدوید و لباس عوض کنید و به خانه بروید که دیدم به من عکس نشان دادند که چه می‌گویید، این‌ها با اکبر میثاقیان تمام کردند!

 

مهاجری با گلایه از میثاقیان گفت: سه روز است که صحبت کردند و امروز قراردادشان را رسمی کردند و آقای بامداد آمدند قراردادشان را امضا کرده‌اند و معارفه شدند؛ بعداً می‌گویند که جدایی من توافقی بوده، که اصلا روح من خبر ندارد. من از آقای میثاقیان تعجب می‌کنم، شما بزرگ فوتبال ایران شهر هستی، مربی من بودی، چطور به خودت اجازه می‌دهی که بیای، شما که ریز فوتبال این شهر را می‌دانی.

 

سرمربی سابق شهر خودرو در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: من هنوز از این باشگاه هنوز منفک نشده بودم. آقای میثاقیان مربی من بوده، همبازی بودیم، من دستیار ایشان بودم، همشهری من است، ما انتظار داریم، وقتی ما فوتبالی‌ها اینکار را می‌کنیم، دیگر از آقای پلاسچی و دیگر چه انتظاری باید داشته باشیم؟

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.