کد خبر: 1787982/39 زمان: 10:57   1400/08/04 بازدید: 2,960

کلین‌شیت هایم متعلق به کل تیم است

کرمانشاهی: پیکان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

دروازه بان پیکان می گوید تیمش در لیگ بیست و یکم حرف های زیادی گفتن خواهد داشت.

فرهاد مجد کرمانشاهی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره برد پیکان مقابل هوادار تهران در هفته دوم لیگ برتر بیان کرد: من فکر می کنم تیم ما عملکرد خیلی خوبی در این دیدار داشت. ما بازی را خوب شروع کردیم و با انجام یک فوتبال روی زمین و منطقی توانستیم دو گل هم بزنیم. موقعیت های دیگری هم داشتیم که با بی دقتی از دست رفت. در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم ما اخراجی که پیش آمد کار را برایمان سخت کرد و باعث شد کمی تحت فشار برویم. من فکر می کنم اگر آن اخراج پیش نمی آمد گل های بیشتری هم می زدیم و با اختلاف بالاتری هوادار را شکست می دادیم. با این حال خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.


وی درباره اعتراض های اعضای تیم هوادار به داوری مسابقه گفت: من فکر می کنم داوری مشکل خاصی نداشت. در برنامه شب گذشته فوتبال برتر هم کارشناسان نظر دادند و مساله خاصی نمی ماند.


دروازه بان پیکان درباره اینکه در دو بازی گذشته گلی دریافت نکرده و کلین شیت داشته تاکید کرد: خوشحالم که نقشی در موفقیت تیمم داشته ام. البته ما یک تیم هستیم و همانطور که در گل زدن همه سهیم هستند، در گل خوردن هم کل تیم سهم دارند. کلین شیت هایم فقط به من معطوف نمی شود و این موضوع به زحمت و تلاش کل تیم برمی گردد. همه ما تلاش می کنیم که دروازه مان بسته بماند و خداراشکر تا اینجای لیگ برتر این اتفاق افتاده است.

 


او درباره شادی بعد از گل خودش که تا محوطه حریف خودش را رساند، گفت: به هر حال من دوست دارم به هم تیمی هایم روحیه بدهم. دیروز هم مثل همه اعضای پیکان از این گل ها خوشحال بودم و برای نشان دادن شادی ام تا این طرف زمین آمدم.


کرمانشاهی درباره شرایط پیکان در لیگ بیست و یکم عنوان کرد: خوشبختانه تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد. با زحماتی که آقامجتبی(حسینی) و کادرفنی شان می کشند و تلاش هایی که بازیکنان انجام می دهند، امیدواریم که روزهای خوب خود را در لیگ برتر ادامه بدهیم. اعتقادم بر این است که پیکان یک مجموعه متحد و هماهنگ است و قطعا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. ما سعی خواهیم کرد امتیازات را جمع کنیم و جلو برویم و در نهایت رتبه خوبی در جدول رده بندی به دست آوریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.