کد خبر: 1788308/4 زمان: 20:56   1400/08/05 بازدید: 23,351

واکنش حقیقی به سوالی عجیب درباره تیم ملی 

دروازه‌بان اسبق تیم ملی و حال حاضر نساجی مازندران بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس، برابر سوال عجیبی در خصوص آینده‌اش در تیم ملی قرار گرفت. 

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا حقیقی که در دیدار مقابل پرسپولیس تیمش را شکست خورده دید، در ابتدای صحبت‌هایش در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا برای حضور در تیم ملی انگیزه‌اش را از دست داده گفت: اصلا. نه امسال و نه پارسال و نه هیچ سالی. دلیل سوال‌تان را نمی‌دانم. در من چه چیزی دیدید که این سوال را پرسیدید؟ منشا این سوال چیست؟ 

 

وی ادامه داد: من همیشه تمام انگیزه ام از فوتبال بازی کردن این است که بهترین عملکرد را داشته باشم. فوتبال است و بالا پایین دارد. بازی با پرسپولیس داشتیم و در تیم ما چند بازیکن جوان حضور داشتند که اولین بار بود برابر پرسپولیس قرار می گرفتند. بازی اول شان در استادیوم آزادی بود هر چند این بازی تماشاگر نداشت. پرسپولیس از کوچک ترین موقعیت بهترین استفاده را می کند. هنوز هفته دوم است و 28 هفته مانده و راه درازی پیش روی ما قرار دارد. 

 

گلر نساجی درباره شرایط میزبانی این تیم در قائمشهر گفت: متاسفانه هنوز زمین نداریم. زمینی هم که در اختیار داریم شرایط خوبی ندارد. یک قسمت از آن چمن است و مسلما زمین تاثیر زیادی دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.