کد خبر: 1788351/29 زمان: 00:52   1400/08/06 بازدید: 7,191

توقف بدموقع تیم آنچلوتی

رئال 0-0 اوساسونا، در باد فتح ال‌کلاسیکو

رئال مادرید در شبی که تیم برتر میدان بود، نتوانست از امتیاز میزبانی استفاه کند و برابر اوساسونا متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در برنابئو میزبان اوساسونا بود. تیمی که پس از 10 بازی توانسته بود 18 امتیاز کسب کند و در رده ششم لالیگا قرار داشت. رئال هم با یک بازی کمتر جایگاه سوم را در اختیار داشت و در صورت پیروزی صدرنشین می شد.

 

 

 

 

رئال پس از برتری در ال کلاسیکو پای به این بازی گذاشته بود و به خصوص پس از باخت ساعاتی قبل بارسا برابر رایو روحیه رئالی ها مضاعف نیز بود.

 

 

 

 

نیمه اول بازی شاهد موقعیت های خاصی روی دروازه ها نبودیم. اوساسونا تمرکز کامل روی کارهای دفاعی داشت و با ارائه یک بازی بسته اجازه نفوذ به وینگرهای رئال همچون وینسیوس را نمی داد و در واقع چشم به ضد حملات داشت. رئال میزبان هم با وجود در اختیار داشتن کنترل توپ و میدان، نمی توانست شانس 100 درصدی خلق کند.

 

 

 

 

یک شوت از کاماوینگا که به تور کنار دروازه خورد و ضربات از راه دور کاسیمیرو و وینسیوس که با دخالت گلر اوساسونا راهی به دروازه پیدا نکردند، موقعیت های رئال در نیمه اول بودند. دقیقه 35 نیز اوساسونا روی ضربه سر کیکه گارسیا می توانست دروازه رئال را باز کند ولی توپ روی تور سقف دروازه نشست.

در نهایت 45 دقیقه نخست بدون گل به اتمام رسید.

 

 

 

 

رئال در نیمه دوم به یک تغییر به زمین آمد. کاماوینگا جای خود را به رودریگو گوئس داده بود.

اولین موقعیت نیمه دوم را اوساسونا خلق کرد. مونکایولا در مصاف تک به تک با کورتوا توپ را به تیر کوبید و در برگشت به دنی کارواخال برخورد کرد و رئال خوش شانس بود که توپ راهی کرنر شد.

 

 

 

 

رئال تیم کاملا برتر میدان بود ولی نمی توانست از لایه های دفاعی میهمان عبور کند. دقیقه 61 کریم بنزما روی پاس وینیسیوس از درون محوطه جریمه با پای چپ ضربه ای روانه دروازه کرد که با بدشانسی به تیر افقی خورد و راهی اوت شد.

لوکاس، ادن هازارد و مارسلو از دقیقه 69 وارد زمین شدند تا بلکه روند بازی برای رئال بهتر شود.

 

 

 

 

دقیقه 81 بازی شوت از وسط زمین کاسیمیرو با اختلاف کمی راهی اوت شد تا گلر اوساسونا که از دروازه بیش از اندازه بیرون آمده بود، نفسی به راحتی بکشد.

دقیقه 87 بازی مارسلو در مصاف تک به تک نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

 

در نهایت رئال که در این بازی بیشتر به سانترهای از جناحین دل بسته بود، نتوانست سه امتیاز را کسب کند و در خانه متوقف شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.