کد خبر: 1793590/47 زمان: 12:42   1400/09/01 بازدید: 18,209

نامه اعتراضی پرسپولیس به کمیته داوران

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به کمیته داوران خواستار قضاوت عادلانه مسابقات شدند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس در بیانیه تازه خود ادعا کرده که در هفته‌های گذشته داوری به ضرر این باشگاه بوده است: در پنج هفته از رقابت‌های لیگ از سه اشتباه مسلم داوری که کارشناسان مهر تایید بر آن زده‌اند، متضرر شده است و در بازی با مس رفسنجان هم پنالتی مشکوک بر روی سیدجلال حسینی گرفته نشد و در این رابطه نیز منتظر نظر کارشناسان می‌مانیم.

 

آنها همچنین با استناد به نظر کارشناسان درباره پنالتی روی آل کثیر نوشتند: برخلاف برخی اظهارات، پنالتی اعلام شده برای پرسپولیس به گفته کارشناسان کاملا صحیح بوده است. این در حالی است که برخی از رقبای پرسپولیس در پنج هفته از رقابت‌های لیگ از چهار اشتباه مسلم سود برده و فقط یک بار متضرر شده‌اند. تمامی این ادعاها بنا به گفته کارشناسان داوری  مطرح شده و ما به آن استناد کرده‌ایم.

 

در پایان سرخ‌ها خبر از ارسال نامه ای به کمیته داوران داده ‌اند: پرسپولیس در بازی با آلومینیوم اراک گل سه امتیازی را در حالی دریافت کرد که بر روی سیامک نعمتی خطا شده بود و همه کارشناسان به اتفاق نظر روی مردود بودن این گل تاکید کردند. باشگاه پرسپولیس همچنین با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ و کمیته داوران خواهان بررسی وضعیت داوری‌های مسابقات شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.