کد خبر : 1794442 | 05 آذر 1400 ساعت 14:54 | 17,143 بازدید | 9 دیدگاه

ظهور اوت‌انداز جدید در باشگاه پیکان!(عکس)

بازیکن تیم نوجوانان پیکان با اوت‌ دستی های بلند و خاص خود در لیگ این دسته خودنمایی می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، طی یکی دو سال گذشته اوت‌دستی های بلند و خاص نادر محمدی مدافع پیکان تهران در لیگ برتر حسابی مورد توجه قرار گرفته است. این مدافع که حالا یکی از باتجربه ترین نفرات خودروسازان محسوب می‌شود،‌ به واسطه اینکه سالها در رشته ورزشی ژیمناستیک کار کرده، با اوت های همراه پشتک خود هواداران فوتبال را به وجد آورده است.


حالا اما یک اوت انداز جدید و جوان از باشگاه پیکان ظهور کرده است. محمدامین رستمی بازیکن 16 ساله تیم فوتبال نوجوانان پیکان که در پست مهاجم بازی می‌کند، یک هنر ویژه دارد که به پرتاب اوت دستی های بلند همراه با پشتک برمی‌گردد.


رستمی که به حرکات ژیمناستیکی تبحر دارد، در لیگ نوجوانان به شیوه نادر محمدی اوت دستی های بلند پرتاب می‌کند و مورد توجه است. مهاجم شماره 20 نوجوانان پیکان در ترکیب ثابت تیمش گل‌های حساسی نیز به ثمر رسانده و نقش ویژه‌ای در موفقیت های این تیم دارد.

 


گفتنی است؛‌ باشگاه پیکان تهران طی یکی دو سال گذشته سرمایه گذاری مناسبی در بخش فوتبال پایه انجام داده و در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدها تیم های خوبی را به مصاف حریفان فرستاده است. تیم های پیکان در لیگ های پایه جزو بهترین تیم ها هستند و برای قهرمانی تلاش می‌کنند. خودروسازان که در رده بزرگسالان هم با وجود هزینه نه چندان زیاد یکی از بهترین تیم های لیگ برتر محسوب می‌شوند، در رده های پایه نیز توانسته‌اند خود را مطرح کنند که نشان از توجه مدیریت باشگاه و به خصوص اکبر محمدی مدیرعامل به تیم های پایه و پرورش استعدادهای فوتبالی دارد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها