کد خبر : 1794587 | 06 آذر 1400 ساعت 11:50 | 3,984 بازدید | 1 دیدگاه

مدال نقره آسیا بر گردن ساحلی بازان ایران

تیم ملی والیبال ساحلی ایران با پذیرش شکست برابر استرالیا به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ساحلی ایران که روز گذشته با شکست قزاقستان به فینال راه پیدا کرده بود، امروز در فینال به میدان رفت. همچنین استرالیایی ها که قطر را در نیمه نهایی مغلوب کرده بودند، حریف ساحلی بازان ایران بودند.


دیدار فینال رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا امروز در پوکت تایلند برگزار شد. تیم ملی والیبال ساحلی ایران با ترکیب بهمن سالمی و ابوالحسن خاکی‌زاده در دیدار نهایی به مصاف تیم قدرتمند استرالیا با ترکیب بورنت پاول و مایکل کریستوفر رفت و در پایان دو بر صفر نتیجه را به این تیم واگذار کرد.


ملی‌پوشان ایران در این مسابقه با امتیازهای 21 بر 16 و 21 بر 13 مغلوب استرالیا شدند و به مقام نایب قهرمانی قاره کهن آسیا اکتفا کردند.
مازیار هوشمند و آرش رامسری مربیان تیم‌های ملی و توفیق کابلی سرپرست کمیته ساحلی، ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی کردند.

 

 


در دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز تیم‌های قطر و قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند و قطر با شکست دو بر صفر حریف به مقام سومی دست یافت.
بدین ترتیب تیم‌های استرالیا، ایران، قطر و قزاقستان در رتبه‌های اول تا چهارم رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا 2021 قرار گرفتند.

دیدگاهها