کد خبر: 1794863/42 زمان: 18:02   1400/09/07 بازدید: 28,461

پوچتینو: مصدومیت نیمار وحشتناک بود

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن بابت مصدومیت شدید نیمار ابراز نگرانی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن امروز بازی باخته مقابل سنت اتین را به پیروزی تبدیل کرده و در نهایت با نتیجه 1-3 این تیم را شکست داد. اما بدترین خبر برای مائوریسیو پوچتینو و پاری سن ژرمن را باید مصدومیت شدید نیمار در اواخر مسابقه و بیرون رفتن این بازیکن در شرایطی تلخ و وحشتناک توصیف کرد. مائوریسیو پوچتینو در پایان این دیدار تصاویر را نگران کننده خوانده و البته ابراز امیدواری کرد آسیب دیدگی نیمار خیلی جدی نباشد.

 

 

مائوریسیو پوچتینو گفت: "مصدومیت نیمار در مسابقه امروز؟ فردا باید آزمایشاتی روی پای این بازیکن انجام شود و آن موقع ما شرایط نیمار را بررسی می کنیم. البته تصاویری که در طول بازی و هنگام مصدومیت نیمار دیدیم وحشتناک بود و تردیدی وجود ندارد که ما نگران سلامتی این بازیکن هستیم. اما من امیدوارم که آسیب دیدگی نیمار خیلی جدی نباشد و او به سرعت شرایط حضور دوباره در ترکیب پاری سن ژرمن را پیدا کند.

 

برتری مقابل سنت اتین؟ بازی را خوب شروع کردیم، اما در ادامه دروازه ما باز شده و از حریف عقب افتادیم. باید به گل دریافتی واکنش نشان می دادیم و در کل من امروز از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. به خوبی موفق به بازگشت به جریان مسابقه شده و عملکردی حرفه ای از خود ارائه دادیم. من امروز در مجموع از عملکرد بازیکنان پاری سن ژرمن رضایت دارم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.