کد خبر : 1795052 | 08 آذر 1400 ساعت 18:08 | 44,806 بازدید | 26 دیدگاه

عثمان ماندنی نیست؛

مهم‌ترین بازیکن بارسلونا در آستانه جدایی!

احتمال جدایی عثمان دمبله، ستاره جوان بارسلونا از این تیم در هفته های اخیر افزایش یافته است.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا با این تیم در پایان فصل تمام می‌شود و اخبار حاکی از آن است که مدیر برنامه این بازیکن در حال مذاکره با تیم های دیگر برای انتقال موکل خود احتمالا به لیگ برتر است. بر اساس ادعای نشریه اسپورت، عثمان دمبله قصد تمدید قرارداد با بارسلونا را ندارد و تصمیم او مبنی بر جدایی قطعی شده است.

 

به نظر می رسد یک تیم انگلیسی مبلغ 20 میلیون یورو کمیسیون انتقال برای عثمان دمبله در نظر گرفته و موفق به جلب رضایت این بازیکن و مدیر برنامه اش شده است. مدیران بارسلونا اخیرا بالاترین پیشنهاد ممکن خود برای حفظ این بازیکن فرانسوی را به او ارائه کرده اند و ژاوی به دمبله قول داده است که در صورت ماندن در نوکمپ، او را به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل خواهد کرد.

 

 

با این حال دمبله علاقه ای به تمدید قرارداد با بارسلونا ندارد و پیشنهادات این باشگاه در ماه های اخیر را رد کرده است. از تیم هایی چون لیورپول، منچستریونایتد و نیوکاسل به عنوان مشتریان اصلی عثمان دمبله نام برده شده و با توجه به نزدیک شدن به موعد اتمام قرارداد این بازیکن، بعید است فصل بعد شاهد حضور دمبله در استادیوم نوکمپ باشیم.

 

البته این ستاره فرانسوی در چهار سال حضور خود در بارسلونا دیدارهای زیادی را به علت مصدومیت از دست داد و به عنوان مثال در این فصل تنها سه بازی برای بارسلونا انجام داده است. بسیاری دمبله را مهم ترین بازیکن ترکیب فعلی بارسا می دانند، اما به نظر او علاقه ای به ماندن در لالیگا ندارد.

دیدگاهها