کد خبر: 1796019/29 زمان: 16:01   1400/09/13 بازدید: 22,561

ادعای کوریره دلاسرا

پاک‌سازی در یووه، چهار بازیکن در فهرست سیاه آلگری

سرمربی یوونتوس نسبت به 4 بازیکن خود اعلام عدم نیاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس یکی از بحرانی‌ترین فصول یک دهه اخیرش را سپری می‌کند. تیم تحت هدایت مکس آلگری در رده هفتم جدول رده‌بندی سری A است و به تازگی هم با مشکلاتی خارج از گود مواجه و متهم به سندسازی درباره حساب‌های مالی شده است. به فرض اینکه این مشکلات غیرفوتبالی اجازه بدهد، بانوی پیر قصد دارد در ماه ژانویه اقداماتی را برای تقویت تیمش انجام دهد.

 

 

 

 

خواسته کادر فنی خرید بازیکنان جدید است اما با توجه به اوضاع اقتصادی نه چندان جالب، امکان این کار بدون فروش بازیکن میسر نیست و به همین دلیل هم آلگری سرمربی تیم نام چهار بازیکن را به باشگاه اعلام کرده که با فروش آنها می‌تواند درآمد کسب کند.

 

 

 

 

به نوشته کوریره دلاسرا، چهار بازیکنی که آلگری به باشگاه معرفی کرده، شامل دژان کولوسفسکی، آدرین رابیو، آرون رمزی و آرتو ملو می‌شود که همه آنها بازیکنانی هستند که طی دو فصل اخیر به یووه ملحق شده‌اند.

 

 

 

 

در میان این بازیکنان احتمال فروش آرتور ملو از همه بیشتر به نظر می‌رسد چرا که این هافبک برزیلی در این فصل از رقابت‌های سری A تنها 4 بازی انجام داده و سه بازی دیگر هم در لیگ قهرمانان داشته است هرچند که او نسبت به جدایی از بانوی پیر بی‌میل به نظر می‌رسد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.