کد خبر: 1796152/56 زمان: 23:36   1400/09/13 بازدید: 17,025

بازیکن دورتموند اینگونه بیهوش شد (عکس)

یک برخورد شدید میان بازیکنان بایرن مونیخ و دورتموند منجر به بیهوشی کوتاه مدت یولیان برانت بازیکن زنبورها شد.

به گزارش "ورزش سه"، آسیب دیدگی ورزشکاران در فوتبال، هر روز به یک موضوع بزرگتر در این ورزش پرطرفدار تبدیل می شود. روز شنبه هواداران حاضر در سیگنال ایدونا پارک و در بازی کلاسیک میان دورتموند و بایرن شاهد صحنه های نگران کننده ای بودند.

 

بایرن مونیخ توانست در دیداری حساس و مهیج با نتیجه 3 بر 2 از سد دورتموند عبور کند. اما اتفاق مهمی که این دیدار را تحت تأثیر قرار داد، لحظه برخورد یولیان برانت بازیکن دورتموند با اوپامکانو مدافع بایرن بود که بازی را برای لحظاتی قطع کرد.

 

 

در دقیقه 65 بود که برانت و اوپامکانو برای تصاحب توپ با تمام قدرت در هوا سر به سر شدند که باعث سقوط خطرناک برانت شد و بازیکن دورتموند نیز پس از این برخورد دچار خونریزی شد و روی زمین افتاد. در تصاویر اولیه اینگونه به نظر می رسید که برانت از هوش رفته است.

 

 

بازیکنان دو تیم بلافاصله برای پزشکان تیم دست تکان دادند و خواستار حضور آنها در زمین شدند. اوپامکانو نیز باید تحت درمان قرار می گرفت. اما در حالی که بازیکن فرانسوی بایرن به تدریج توانست از جای خود بلند شود، برانت  برای مدت طولانی تحت درمان قرار گرفت.

 

 

مداوای گلزن زنبورها در این دیدار بیش از 5 دقیقه به طول انجامید و در تمام مدت درمان، هم تیمی های او با چهره های نگران بالای سر این بازیکن بودند. برانت که برای لحظاتی از هوش رفته بود، به هوش آمد و با برانکارد از زمین بازی بیرون برده شد و در نهایت او در دقیقه 70 با ماریوس ولف تعویض شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.