کد خبر : 1796392 | 14 آذر 1400 ساعت 21:41 | 43,997 بازدید | 14 دیدگاه

رئال مادرید روی ادن هازارد قیمت گذاشت

بر اساس ادعای اکسپرس رئال مادرید حاضر است با دریافت 21 میلیون پوند ادن‌هازارد را در ژانویه به فروش برساند.

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر انتقادات از ادن هازارد به اوج خود رسیده است. این ستاره بلژیکی بعد از انتقال به رئال مادرید هرگز نتوانسته مبلغ بالایی که این باشگاه برای جذب او پرداخته را توجیه کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است؛ شرایطی که باعث شده شایعات درباره جدایی این بازیکن از لوس بلانکوس هر روز جدی تر از قبل شود. 

 

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که سرمربی ایتالیایی رئال مادرید یعنی کارلو آنچلوتی نیز دیگر اعتماد چندانی به هازارد ندارد. آنچلوتی اخیراً گفته بود مشکل هازارد این است که مربی تیم بازیکنان دیگر را به او ترجیح می‌دهد. با این حال کارلتو ابراز امیدواری کرده بود که این بازیکن فرم مطلوب خود را به دست بیاورد اما شرایط هر روز برای هازارد ناامیدکننده تر می‌شود.  

 

 

 

 

در هفته‌های اخیر رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که رئال مادرید برنامه‌ای برای فروش ادن هازارد در نقل و انتقالات زمستانی ندارد و حداقل قصد دارد تا پایان فصل به این بازیکن فرصت دهد. با این حال اکنون اکسپرس ادعای دیگری داشته است. بر اساس گزارش این رسانه انگلیسی باشگاه رئال مادرید حاضر است با دریافت 21 میلیون پوند اجازه جدایی ستاره بلژیکی را صادر کند. نکته جالب اینکه اکسپرس از وستهام و اورتون به عنوان تیم‌هایی یاد کرده که به شدت شرایط جذب هازارد را بررسی کرده و خواهان به خدمت گرفتن ستاره ناکام رئال مادرید در ژانویه هستند.

دیدگاهها