کد خبر : 1796601 | 16 آذر 1400 ساعت 00:40 | 30,666 بازدید | 8 دیدگاه

نوازش صورت کاکرو با میخ استوک (عکس)

در حالیکه بن گادفری بازیکن اورتون با استوک هایش باعث جراحت صورت تومیاسو شد، اما تیم داوری اعتقادی به اخراج نداشت.

به گزارش "ورزش سه"، اورتون و آرسنال در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ جزیره به مصاف هم رفته اند که نکته مهم دیدار در نیمه نخست، حرکت خشن بن گادفری بازیکن اورتون به روی تاکهیرو تومیاسو بود ولی در کمال تعجب تیم داوری اعتقادی به اخراج مدافع میزبان نداشت نداشت.

 

در دقیقه 28 دیدار، تماشاگران حاضر در گودیسون پارک شاهد صحنه عجیبی بودند. پس از اینکه آلان بازیکن اورتون با یک تکل بلند توپ را از جلوی پای تاکهیرو تومیاسو ربود، باعث به هم خوردن تعادل بازیکن ژاپنی آرسنال شد. در ادامه بن گادفری بازیکن اورتون روی توپ اثر گذاشت و آن را به آلان سپرد و سپس به صورت ناخواسته باعث خلق یک اتفاق خطرناک شد.

 

در حالیکه تاکهیرو تومیاسو روی زمین افتاده بود، بن گادفری با استوک هایش به روی صورت مدافع آرسنال رفت و حتی باعث ایجاد زخم به روی صورت او نیز شد. در این لحظه مایک دین داور مسابقه در حالیکه با تیم کمک داور ویدیویی صحبت می کرد، خود گادفری و هواداران اورتونی که در استادیوم حاضر بودند، با اضطراب و دلهره در انتظار تصمیم تیم داوری بودند.

 

با این وجود و پس از بررسی صحنه، اتاق VAR و مارک دین تصمیمی برای جریمه بازیکن اورتون در نظر نگرفتند و در کمال تعجب بن گادفری به بازی ادامه داد. مسئله ای که باعث اعتراض شدید هواداران آرسنال در فضای مجازی شده و آنها اعتقاد دارند بازیکن میزبان باید با کارت قرمز مستقیم روبرو می شد.

 

دیدگاهها