کد خبر: 1796617/34 زمان: 09:01   1400/09/16 بازدید: 8,023

زیوبا و آزمون؛ بهترین زوج حمله در فوتبال روسیه 

تیم زنیت با در اختیار داشتن مهاجمانی چون سردار آزمون – زیوبا – یروخین دارای بهترین خط حمله در لیگ برتر روسیه است. 

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که زنیت با 37 امتیاز از 17 بازی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر روسیه قرار دارد در فاز تهاجمی هم با به ثمر رساندن 43 گل بهترین عملکرد را داشته است. معدل گلزنی این تیم در هر بازی 2.52 است و با این عملکرد شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی این فصل از بازی ها دارد. 

 

بهترین گلزن زنیت آرتم زیوبا به حساب می آید که تا به این جای کار 10 گل به ثمر رسانده و سردار آزمون هم با 7 گل دومین گلزن برتر تیم زنیت به حساب می آید. این دو مهاجم بهترین زوج خط حمله در فوتبال روسیه به حساب می آیند اما در بازی های اخیر سماک، سرمربی زنیت با تغییر تاکتیکی که داده به یکی از این دو بازی می دهد که این موضوع تعجب کارشناسان را به همراه داشته است و حتی کاپیتان سابق زنیت به سرمربی تیم توصیه کرده است از هر دو مهاجم در ترکیب تیم بهره ببرد. 

 

نکته جالب توجه اینکه سرمربی تیم زنیت در هفته های اخیر هر گاه به یکی از دو مهاجم اصلی خود یعنی زیوبا و آزمون بازی داده با خبرنگاران در این باره حرف زده است. سردار آزمون به دلیل مصدومیت چند هفته ای از ترکیب تیم دور بود و همین موجب شد تا سماک شیوه های جدیدی را برای بازی آزمایش کند و در نهایت تصمیم بگیرد از بین سردار آزمون و زیوبا به یکی در خط حمله بازی دهد. 

 

این دو مهاجم فصل گذشته مجموعا 39 گل برای تیم زنیت در لیگ برتر روسیه به ثمر رساندند که در پایان آرتم با 20 گل آقای گل لیگ برتر روسیه شد و سردار آزمون هم با 19 گل در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر روسیه ایستاد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.