کد خبر : 1797023 | 17 آذر 1400 ساعت 23:27 | 27,556 بازدید | 0 دیدگاه

روحیه بالایی با ۴ گل به سپاهان گرفتیم؛

پورعلی: بخاطر گل به پرسپولیس بحث نمی‌کنیم

کاپیتان گل‌گهر امیدوار است شرایط خوب تیمش ادامه پیدا کند و در صدر جدول بمانند.

به گزارش "ورزش سه"، امین پورعلی درباره شرایط گل‌گهر اظهار کرد: پس از بازی با سپاهان ریکاوری خوبی داشتیم و شرایط بدنی ما به حالت قبل برگشته است. الان هم با آماده‌سازی مناسبی که کادر فنی تیم در نظر گرفته، آماده دیدار بعدی مقابل شهرخودرو می‌شویم تا سه امتیاز این بازی را بگیریم و صدرنشین بمانیم.

 

این بازیکن با تجربه در خصوص دیدار اخیرشان مقابل سپاهان که موفق به کسب برد ۴ بر ۲ شدند، ابراز کرد: امیرخان(قلعه‌نویی) و کادر فنی تیم ما آنالیز خوبی از سپاهان داشتند و با شناخت کامل از حریف وارد زمین شدیم. بچه‌های ما از جان مایه گذاشتند و احساسی کار نکردند و خدا را شکر توانستیم با یک نمایش فنی بهتر از سپاهان، سه امتیاز را کسب کنیم و روحیه بگیریم.

 

کاپیتان گل‌گهر سیرجان که در این فصل دو گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده، درباره صدرنشینی این تیم در لیگ برتر ابراز کرد: ما آماده‌سازی پیش‌فصل خیلی خوبی داشتیم و با برنامه کارمان را شروع کردیم. در لیگ هم بازی به بازی پیش می‌رویم و می‌خواهیم امتیازهای کامل را جمع کنیم. خوشحال هستیم که این رتبه را داریم و به مردم خوب سیرجان و استان کرمان قول می‌دهم این روند را تا پایان فصل ادامه می‌دهیم تا جایگاه شایسته‌ای برای گل‌گهر کسب کنیم.

 

 

پورعلی درباره اینکه گل بازی با پرسپولیس به نام او ثبت شده یا آرمین سهرابیان، عنوان کرد: در گل‌گهر هیچ بازیکنی به دنبال این آمار و ارقام نیست و همه می‌خواهیم برای سربلندی و موفقیت تیم تلاش کنیم. اینکه من یا آرمین گل زدم، اهمیتی ندارد و واقعا دیگر سر این موضوع صحبتی نکردیم. نه قرار است من با این گل آقای گل شوم، نه آرمین. ما یک تیم متحد هستیم و هدف‌مان برد گل‌گهر و حضور در بالای جدول است.

دیدگاهها