کد خبر : 1801742 | 11 دی 1400 ساعت 21:03 | 33,032 بازدید | 9 دیدگاه

استمرار آمار وحشتناک آرسنال مقابل سیتی! (عکس)

آرسنال علیرغم شروعی درخشان باز هم مطابق روال سال های اخیر در مقابل منچسترسیتی مغلوب شد.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال در هفته های اخیر روند رو به رشد قابل توجهی داشته و به یکی از قدرت های لیگ برتر بدل شده است. آنها امروز نیز در مقابل منچسترسیتی، صدرنشین مقتدر لیگ برتر بازی را بسیار خوب آغاز کرده و در نیمه اول و با تکیه بر تک گل باکایو ساکا راهی رختکن شدند. اما یک پنالتی با استناد به VAR و در ادامه 10 نفره شدن شرایط را به کلی تغییر داد و در نهایت این رودری بود که با گلزنی در دقیقه 93،  مقدمات برتری سرنوشت ساز سیتی را رقم زد.

 

بدین ترتیب حالا آرسنال در هر 10 مسابقه اخیر خود در لیگ برتر در برابر سیتیزن ها مغلوب شده و در مقابل هیچ تیمی این تعداد شکست پیاپی را قبول نکرده است. توپچی ها امروز فرصت بسیار خوبی داشتند تا این روند عجیب را تغییر داده و حتی برابر تیم پپ گواردیولا به برتری نیز دست یابند. اما در 30 دقیقه پایانی بی تجربگی کار دست تیم میکل آرتتا داد و در نهایت یک شکست دیگر نصیب این تیم شد.

 

همچنین با اخراج گابریل ماگالاش در دقیقه 59، آرسنال به اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر تبدیل شده که بازیکنانش 100 کارت قرمز دریافت می کنند. توپچی ها زیر نظر میکل آرتتا 11 بار با کارت قرمز مواجه شده و از این حیث در سال های اخیر بی رقیب بوده اند.

 

 

 

 

 

دیدگاهها