کد خبر: 1804195/56 زمان: 19:13   1400/10/23 بازدید: 12,511

یامگا بهترین بازیکن پیکار با نفت MIS (عکس)

کوین یامگا با عملکرد خوبی که در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان داشت، عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کوین یامگا روز بسیار خوبی را در برابر نفت پشت سر گذاشت. بازیکنی که توانسته بود در دیدار برابر مس رفسنجان 2 مرتبه از روی نقطه پنالتی گلزنی کند، امروز در مسجدسلیمان با یک گل و یک پاس گل، مرد نخست میدان بود و در پیروزی استقلال نقش ویژه ای داشت.

 

بازیکن فرانسوی آبی ها حتی می توانست در این بازی دبل کند و یک موقعیت خوب نیز در نیمه دوم روی پاس دیدنی رودی ژستد به دست آورد ولی ضربه او از کنار تیر دروازه به بیرون رفت تا این بازیکن نتواند تعداد گلهایش را افزایش دهد.

 

 

 

 

 

او در دیدار برابر نفت همان 2 شوت را زد که یکی از آنها گل شد و دیگری به شکل بسیار خطرناکی به بیرون رفت. این بازیکن همچنین 77 درصد پاس هایش به درستی به مقصد رسیدند ضمن اینکه یک پاس کلیدی نیز به ثبت رساند.

 

یامگا در بخش دفاعی نیز روز فعالی داشت و 6 عملکرد دفاعی موفق را نیز از خودش به جای گذاشت. او با 4 تکل موفق و 2 قطع توپ، به کمک مدافعین تیمش آمد و با 3 دریبل موفق، خط دفاعی حریف را آزار داد.

 

این بازیکن فرانسوی با کسب نمره 9.5 عنوان بهترین بازیکن دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان را کسب کرد. اتفاقی که در هفته گذشته نیز رخ داده بود و او بهترین بازیکن دیدار با مس شد تا رکورد جالبی را در این زمینه کسب کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.