کد خبر: 1804271/56 زمان: 10:25   1400/10/24 بازدید: 14,959

حرف آخر فنرباغچه: فروش اللهیار با 7 میلیون یورو

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی فنرباغچه همچنان در انتظار مشخص شدن وضعیتش برای ادامه این فصل فوتبالی است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان قرارداد قرضی اللهیار صیادمنش با زوریا لوهانسک، این بازیکن به ترکیه بازگشت تا باشگاه اصلی او یعنی فنرباغچه درباره وضعیت مهاجم ایرانی خود تصمیم گیری کند. دو تیم هال سیتی انگلیس و اندرلخت بلژیک به شدت پیگیر اللهیار هستند و باید دید او سرانجام راهی کدام تیم خواهد شد.

 

وب سایت بلژیکی voetbalkrant در این خصوص نوشت: به نظر می رسد که اندرلخت باید پنج میلیون یورو برای اللهیار صیادمنش هزینه کند. این مهاجم نشان داده که می خواهد برای اندرلخت بازی کند، اما پیشنهاد این تیم باید با درخواست پنج میلیون یورویی فنرباغچه مطابقت داشته باشند.

 

این رسانه در ادامه نوشته است: اندرلخت مدتی است که عملکرد اللهیار صیادمنش را از نزدیک دنبال می کند. خود این بازیکن نیز می خواهد به بروکسل برود. او گفته است که می خواهد زیر نظر وینسنت کمپانی کار کند اما اندرلخت باید با دو باشگاه هال سیتی و شاختار دونتسک نیز رقابت کند که حاضر هستند برای جذب مهاجم 20 ساله پنج میلیون یورو بپردازند.

 

 

از سمت دیگر، روزنامه حریت ترکیه از درخواست 7 میلیون یورویی فنرباغچه برای فروش اللهیار خبر داده است. این روزنامه نوشته است: پس از هال سیتی، اندرلخت با پیشنهادی نزدیک به 5 میلیون یورو اللهیار را می خواهد اما فنرباغچه حاضر به فروش 5 میلیون یورویی اللهیار نیست و برای این مهاجم 20 ساله 7 میلیون یورو می خواهد.

 

به هر شکل باید دید در روزهای آینده تکلیف مهاجم ملی پوش فنرباغچه به کجا خواهد رسید. گفته می شود که 20 درصد از قیمت فروش این بازیکن به باشگاه استقلال می رسد و به همین دلیل آبی پوشان نیز به شدت پیگیر وضعیت فروش مهاجم سابق خود هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.