کد خبر : 1804417 | 24 دی 1400 ساعت 22:38 | 32,540 بازدید | 12 دیدگاه

سیمونه اینزاگی گزینه جانشینی سیمئونه و رانگنیک

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، مورد توجه دو باشگاه اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر عملکرد درخشانی را در این فصل از خود به نمایش گذاشته و به نظر می‌رسد که قصد دارد از عنوان قهرمانی‌اش در لیگ ایتالیا دفاع کند.

آنها این موفقیت را تحت هدایت سیمونه اینزاگی به دست آورده‌اند و البته با حضور این مربی روی نیمکت خود موفق شدند پس از سال 2012 برای اولین بار به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کنند.

این اتفاق باعث شده که توجه افراد بسیاری در سراسر اروپا به این مربی ایتالیایی جلب شود و نام منچستریونایتد در بین مشتریان جدی این مربی 45 ساله دیده می‌شود.

روزنامه کوریره دلو اسپورت مدعی شده که اینزاگی نیز به خوبی از این موضوع آگاه است و دوره‌های یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کرده است.

 

 

رالف رانگنیک به صورت موقت و تا پایان فصل جاری هدایت منچستریونایتد را برعهده دارد و این روزنامه ایتالیایی خبر داده که او نیز معتقد است سیمونه اینزاگی گزینه مناسبی برای حضور روی نیمکت اولدترافورد به حساب می‌آید.

از سوی دیگر، اتلتیکو مادرید نیز قصد دارد برای به خدمت گرفتن اینزاگی به جای دیه‌گو سیمئونه اقدام کند. شرایط اتلتیکو در این فصل چندان خوب نبوده و آنها در یازدهمین سال حضور این مربی آرژانتینی روی نیمکت این تیم 16 امتیاز با رئال مادرید صدرنشین فاصله دارند.

اینزاگی اولین جام قهرمانی خود با اینتر را چهارشنبه این هفته و با پیروزی 1-2 برابر یوونتوس در فینال سوپرکاپ ایتالیا به دست آورد.

این مربی سابق لاتزیو تابستان امسال جانشین آنتونیو کونته شد و با امضای قراردادی تا سال 2023 هدایت اینتر را برعهده گرفت. گفته می‌شود مدیران این باشگاه به صورت جدی قصد تمدید قرارداد با این مربی را دارند.

دیدگاهها