کد خبر : 1804746 | 26 دی 1400 ساعت 19:23 | 4,399 بازدید | 9 دیدگاه

لیورپول ۳-۰ برنتفورد؛ غیبت صلاح و مانه حس نشد

لیورپول در یک بازی تقریباً یک طرفه موفق شد با سه گل برنتفورد را شکست دهد.


به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امروز در چارچوب رقابتهای هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود یعنی آنفیلد میزبان برنتفورد بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 3-0 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

 

لیورپول شروع برتری داشت می توانست در همان دقایق ابتدایی بازی روی یک ضربه کرنر دروازه برنتفورد را باز کند اما دیه گو ژوتا نتوانست از فرصت خود استفاده کند.

 

 

 

 

در دقیقه 14 باز هم این لیورپول بود که خلق موقعیت کرد و می‌توانست دروازه برنتفورد را باز کند اما شوت ترنت الکساندر آرنولد از پشت محوطه جریمه با اختلاف نسبتاً کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 22 لیورپول تا آستانه باز کردن دروازه برنتفورد پیش رفت اما ضربه ویرژیل فن دایک با واکنش فوق العاده آلوارو فرناندز برگردانده شد تا بازی با تساوی بدون گل در ادامه پیدا کند.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد لیورپول موفق شد در دقیقه 44 گل اول را به ثمر برساند تا با پیروزی راهی رختکن شود. روی یک ارسال کرنر روبرتو فیرمینو در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 59 برنتفورد می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما امبمبو در مصافی تقریباً تک به تک با آلیسون بکر توپ را به بیرون زد تا یک فرصت فوق العاده برای تیم مهمان از دست رفته باشد.

 

در دقیقه 63 لیورپول بسیار بدشانس بود که نتوانست گل دوم را هم وارد دروازه برنتفورد کند. ضربه زیبای دیه‌گو ژوتا با بدشانسی محض به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی با نتیجه 1-0 دنبال شود.

 

در دقیقه 67 باز هم دیه گو ژوتا یک موقعیت فوق‌العاده گلزنی را از دست داد. ستاره پرتغالی در موقعیت تک به تک با دروازه برنتفورد قرار گرفت اما باز هم ضربه او با واکنش استثنایی فرناندز همراه شد.

 

در دقیقه 69 لیورپول بالاخره توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ارسال اندی رابرتسون به روی دروازه با ضربه تمام کننده و زیبای اکسلد چمبرلین همراه شد تا نتیجه 2-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 77 لیورپول موفق شد خیال خود را از پیروزی به شکل کامل راحت کند. اشتباه عجیب دروازه‌بان و مدافع آن برنتفورد، باعث شد تاکومی مینامینو روی پاس فیرمینو گل سوم لیورپول را هم به ثمر برساند.

 

 

 

 

در دقیقه 88 لیورپول می‌توانست گل چهارم را هم به ثمر برساند اما بی دقتی گایل گردن در مصافی تک به تک با دروازه برنتفورد مانع از رقم خوردن این اتفاق شد تا این بازی با همان 3-0 تمام شده و لیورپول جای چلسی را در رده دوم بگیرد.

دیدگاهها