کد خبر : 1804761 | 26 دی 1400 ساعت 20:35 | 7,155 بازدید | 7 دیدگاه

کلوپ: بازی مقابل برنتفورد عذاب آور بود

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، اعتراف کرد که تیمش در یک بازی سخت مقابل برنتفورد به پیروزی رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که لیورپول برخی ستاره‌های کلیدی خود از جمله محمد صلاح و سادیو‌ مانه را در اختیار نداشت موفق شد در آنفیلد با سه گل برنتفورد را شکست دهد. قرمزها در طول بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود ارائه دادند و نهایتاً حاصل آن نیز کسب سه امتیاز مهم و گرفتن جایگاه چلسی در رده دوم جدول بود.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، در پایان بازی گفت: باید اعتراف کنم که بازی مقابل برنتفورد عذاب آور بود. سبک بازی آنها متفاوت است و همین کار را دشوار می کند. برخی اوقات توپ روی هوا بود اما وقتی روی زمین می آمد ما تازه کار خود را شروع می‌کردیم.

 

 

 

 

همه همیشه برای گلزنی وارد زمین مسابقه می شوند. بچه ها امروز واقعا خوب کار کردند. آنها بسیار سخت تلاش کردند و این دقیقا همان کاری است که باید انجام دهید. باید با انگیزه وارد شوید و این دقیقا همان کاری است که بچه‌ها امروز انجام دادند. ما فوتبالی عالی و زیبا را به نمایش گذاشتیم اما برخی مواقع شرایطی به وجود می‌آید که ضربات ایستگاهی گره کار را باز می‌کند. چنین بازی هایی به گونه ای است که شما نمی توانید خیلی عجولانه عمل کنید و باید صبور باشید. باید تا لحظه آخر انگیزه خود را حفظ کرده تا نهایتاً به نتیجه دلخواه برسید."

 

 

 

 

گلزنی تاکومی مینامینو در روز تولدش: "ما همه آهنگ های تولد او را به تمام زبان ها داشتیم. او آمد و در متن بازی بود. او گل زد و این برایش مفید بود.  تاکی در لحظه خوبی است. او مصدومیت را پشت گذاشته، ریتم خوبی دارد و همانطور که گفتم در لحظه خوبی به سر می برد."

دیدگاهها