کد خبر : 1804790 | 26 دی 1400 ساعت 23:04 | 31,945 بازدید | 10 دیدگاه

تمام نشدنی در 36 سالگی؛

یک توپ طلای دیگر برای ستاره تمام نشدنی رئال مادرید! (عکس)

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید با گلزنی در فینال سوپرکاپ اسپانیا به رکوردی تاریخی دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، از ساعت 22 در ریاض تیم های رئال مادرید و بیلبائو در فینال سوپرکاپ اسپانیا به مصاف هم رفته اند و نیمه اول را رئال با برتری 1-0 به رختکن رفت. در نیمه دوم رئال مادرید به گل دوم دست یافته و در نهایت فاتح اولین جام خود در سال 2022 شد. اما لوکا مودریچ، هافبک تمام نشدنی رئال مادرید در این دیدار نیز فوق العاده ظاهر شده و نشان داد در سن 36 سالگی هنوز در اوج آمادگی قرار دارد. فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید در پایان این دیدار به تمجید از مودریچ پرداخته و او را لایق دربافت یک توپ طلای دیگر توصیف کرد.

 

 

 

 

بازی به دقیقه 38 رسیده بود که بالاخره قفل دروازه بیلبائو باز شد و این کار را هم لوکا مودریچ انجام داد. ستاره کروات روی پاس رودریگو با شوتی فوق العاده تماشایی از درون محوطه جریمه، توپ را وارد دروازه کرد تا رئال را پیش بیندازد.

 

 

 

 

 

با این گل مودریچ تبدیل به مسن ترین گلزن تاریخ سوپرکاپ اسپانیا شد. او با 36 سال و 129 روز بالاتر از آریتس آدوریس و رائول گارسیا، هر دو از بیلبائو به این رکورد دست یافت. گارسیا و آدوریس پیش از این با 34 سال و 137 روز، رکورد مسن ترین گلزن سوپرکاپ را در اختیار خود داشتند. همچنین در پایان بازی لوکا مودریچ بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

 

جالب اینجاست فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید در پایان مسابقه به تمجید از ستاره کروات تیم خود پرداخته و گفت: "فرم مودریچ حیرت انگیز است و حتی او را لایق یک توپ طلای دیگر می دانم."

 

دیدگاهها