کد خبر : 1805255 | 28 دی 1400 ساعت 17:50 | 16,888 بازدید | 8 دیدگاه

توافق بارسا و عثمان دمبله؛ یا فردا و یا هیچ وقت

به نظر می‌رسد فردا آخرین ملاقات نماینده های عثمان دمبله و سران باشگاه بارسلونا خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده دمبله شنیده شده است. در مقطعی گفته شد او با تمدید موافقت کرده ولی با پایان سال 2021 او روی موضع خود ماند و حاضر به تمدید نشد تا اکنون به لحاظ قانونی مشکلی برای مذاکره با باشگاه های دیگر نداشته باشد.

 

به طور مشخص سرمربی جوان بارسلونا یعنی ژاوی هرناندز علاقه زیادی به سبک بازی عثمان دمبله دارد و حتی این موضوع را در مراسم معارفه خود نیز اعلام کرد. این موضوع باعث شد که تلاش باشگاه کاتالانی برای حفظ این بازیکن دو چندان شود اما به نظر می‌رسد که در این لحظه رسیدن به یک توافق جدید بسیار دشوار و دور از انتظار به نظر می‌رسد.

 

 

 

 

در واقع شواهد و گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا قادر نیست خواسته‌های مالی عثمان دمبله را فراهم کند و به همین خاطر او در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است. با این حال هنوز امید بارسا برای حفظ این وینگر سرعتی به شکل کامل از بین رفته و قرار است فردا جلسه ای بین سران باشگاه کاتالانی و نماینده های دمبله برگزار شود.

 

در همین راستا منبع فرانسوی RMC مدعی شده که ملاقات فردای بین سران باشگاه بارسلونا و نماینده های دمبله آخرین شانس برای ماندگار شدن این بازیکن در نوکمپ خواهد بود و در صورت عدم توافق باید پایان کار ستاره فرانسوی در بارسا را قطعی تلقی کرد.

دیدگاهها