کد خبر : 1805262 | 28 دی 1400 ساعت 18:22 | 45,955 بازدید | 6 دیدگاه

بازگشت تلخ کی‌روش به فوتبال ایران (عکس) 

استنلی کی‌روش در مصاف با نساجی مازندران از دقیقه 68 وارد زمین شد و اولین دیدار خود را برای گل گهر انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، استنلی کی روش آخرین مرتبه در هفته های پایانی لیگ نوزدهم بود که زیر نظر امیرقلعه نویی مقابل استقلال بازی کرد و حالا دوباره پس از نزدیک به دوسال این فرصت را پیدا کرد تا دوباره زیر نظر سرمربی سابق سپاهان در سیرجان کار کند.


پس از کار در سپاهان که برای امیرقلعه نویی پس از مصاف با استقلال تمام شد، استنلی کی روش هم بیشتر از یک فصل در جمع طلایی پوشان اصفهانی زیر نظر نویدکیا دوام نیاورد و با توجه به اینکه فرصت بازی پیدا نمی کرد، تصمیم به جدایی گرفت.

 

 

 

 


با جدایی کی روش در پایان فصل زمزمه های زیادی مبنی بر حضور او در تیم های دیگر و به ویژه پرسپولیس مطرح شد، اما در نهایت این گل گهر بود که با توجه به حضور امیرقلعه نویی استنلی را به خدمت گرفت تا این مهاجم 195 سانتی متری سومین همکاری مشترک با قلعه نویی را اینبار در سیرجان تجربه کند.


کی روش که چند هفته ای می شود با گل گهری ها تمرین می کند و با باز شدن پنجره زمستانی قراردادش به صورت رسمی ثبت شد، امروز برای اولین مرتبه در مصاف مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برای گل گهر از دقیقه 68 وارد زمین شد و اگرچه در وقت های اضافی موفق به گلزنی هم شد ولی کمک داور مسابقه پرچمش را بالا آورد تا اولین حضور او برای آبی پوشان سیرجانی در ورزشگاه امام رضا که با باخت 3 بر 1 آنها تمام شد، برایش خاطره خوشی به همراه نداشته باشد.

 

دیدگاهها