کد خبر : 1805294 | 28 دی 1400 ساعت 21:48 | 18,340 بازدید | 1 دیدگاه

بدشانسی دست‌بردار ستاره یوونتوس نیست

عمل جراحی زانو فدریکو کیه زا، وینگر ایتالیا و یوونتوس به دلیل تب و لرز به تعویق افتاده است.

به گزارش "ورزش سه"، فدریکو کیه زا، ستاره جوان و تکنیکی بیانکونری چندی قبل و در دیدار یوونتوس مقابل رم دچار مصدومیت رباط صلیبی شده و ادامه فصل را از دست داد. امروز شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد قرار بر آن بوده که فدریکو کیه زا باید فردا در اینسبروک تحت عمل جراحی زانو قرار بگیرد. اما این جراحی زیر پروفسور کریستین فینک، به دلیل تب و لرز این ستاره 24 ساله فعلا به تعویق افتاده است.

 

 

البته فدریکو کیه زا تست کرونا داده و پاسخ آن منفی بوده، اما گروه پزشکان جراح احتیاط به خرج داده و تصمیم گرفتند جراحی این بازیکن را چند روزی به عقب بیندارند. این مصدومیت در حالی رخ داد که فدریکو کیه زا در روزهای آمادگی خود قرار داشته و ستاره یوونتوس و تیم ملی ایتالیا در ماه های اخیر بود، اما حالا هواداران آتزوری باید تا ابتدای فصل بعد برای بازگشت این بازیکن به میادین منتظر بمانند.

 

فدریکو کیه زا بازی حساس و سرنوشت پلی آف ایتالیا در راه جام جهانی مقابل مقدونیه شمالی و احتمالا پرتغال را از دست داد و این بدترین خبر ممکن برای روبرتو مانچینی بود. البته علیرغم این مصدومیت شدید، یوونتوس در ماه های آینده انتقال کیه زا از فیورنتینا را دائمی خواهد کرد. بیانکونری باید مبلغ 60 میلیون یورو برای نهایی کردن انتقال این بازیکن پرداخت کند.

دیدگاهها