کد خبر : 1805520 | 30 دی 1400 ساعت 10:52 | 1,355 بازدید | 0 دیدگاه

رضایت سهرابیان از عملکرد مربی برزیلی تیم آبهای آرام

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: مربی برزیلی تیم آبهای آرام تا المپیک پاریس با ما قرارداد دارد و شرایط ما را درک می‌کند و با پولی که ما داریم اردوها را برگزار می‌کند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، علیرضا سهرابیان در خصوص فعالیت‌های فدراسیون قایقرانی اظهار داشت:  طی چند روز گذشته تفاهم‌نامه خوبی را با سازمان ورزش انگلیس امضا کردیم و هفته آینده نیز تفاهم‌نامه همکاری با  آفریقا جنوبی در محل سفارت این کشور امضا خواهیم کرد.

 

وی در خصوص عملکرد پدرو سنا، مربی برزیلی تیم آبهای آرام گفت: از عملکرد این سرمربی رضایت داریم و وی فوق‌العاده است. 8 نفر را در کنار او قرار دادیم تا آموزش ببینند. این سرمربی تا المپیک پاریس با ما قرارداد دارد و شرایط ما را درک می‌کند و با پولی که ما داریم اردوها را برگزار می‌کند. وی شرایط و ارتباط‌های خوبی برای برگزاری اردو خارجی دارد ولی برای اردوها تابع شرایط مالی فدراسیون است.

 

رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص شرایط تیم روئینگ تاکید کرد: لیگ روئینگ را در پیش داریم که توانستیم پخش زنده این مسابقات را هم بگیریم. برای اردوها نیز کادر فنی درخواست داده که از اردیبهشت ماه به بعد اردو‌ها را به خارج از تهران منتقل کنیم

 

 

دیدگاهها