کد خبر : 1805618 | 30 دی 1400 ساعت 21:13 | 47,709 بازدید | 21 دیدگاه

چراغ‌سبز لیورپول به جدایی هدف نقل‌و انتقالاتی بارسا

اسکای مدعی شد باشگاه لیورپول به روبرتو فیرمینو اجازه خواهد داد تا در تابستان پیش رو پیرامون آینده خود تصمیم گیری کند.

به گزارش "ورزش سه"، فیرمینو در طول دوران حضورش در لیورپول نقش مهمی را در این تیم ایفا کرد و موفقیت‌های بسیاری را نیز در آنفیلد به دست آورد.این بازیکن یکی از سه ضلع مثلث هجومی قدرتمند این تیم در کنار محمد صلاح و سادیو مانه بود که یکی از نقاط قوت این تیم به حساب می‌آمد.

 

با این حال مصدومیت‌های متعدد این بازیکن و درخشش دیوگو ژوتا در ترکیب لیورپول باعث شده که این بازیکن 30 ساله فرصت زیادی برای حضور در میدان در فصل جاری نداشته باشد و تنها در پنج بازی از 22 بازی لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

 

 

 

طی روزهای گذشته برخی منابع اسپانیایی مدعی شدند که یورگن کلوپ به جدایی این ستاره برزیلی چراغ سبز نشان داده است. این در حالی است که باشگاه بارسلونا به شدت شرایط جذب یک بازیکن با کیفیت را بررسی می‌کند و گفته می‌شود که روبرتو فیرمینو یکی از گزینه های مورد علاقه ژاوی هرناندز محسوب می‌شود.

 

در همین راستا اسکای نیز در گزارشی تایید کرده که باشگاه لیورپول روبرتو فیرمینو را آزاد گذاشته تا در تابستان پیش رو درباره آینده خود تصمیم بگیرد. در واقع این خبر را می توان اینگونه تعبیر کرد که لیورپول مشکلی با جدایی مهاجم برزیلی ندارد و این می‌تواند اتفاق خوبی برای بارسلونا باشد.

دیدگاهها