کد خبر : 1805815 | 01 بهمن 1400 ساعت 18:39 | 14,401 بازدید | 19 دیدگاه

رانگنیک: تیم از هر بازیکنی مهم‌تر است

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد‌ به کریستیانو رونالدو هشدار داد که این تیم در اولویت قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو پس از تعویض در دقیقه 71 در جریان پیروزی 1-3 برابر برنتفورد به‌شدت عصبانی شده و ناراحتی خود را در کنار زمین نشان داد.

حرکات این بازیکن پرتغالی باعث شد جنجال زیادی به راه افتاده و واکنش‌های بسیاری را به‌همراه داشته باشد، با این حال به نظر می‌رسد که رانگنیک هم‌چنان بر موضع خود اصرار دارد.  

رانگنیک در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر وستهام به خبرنگاران گفت:« ‌فکر می‌کنم ما نباید این موضوع را بزرگ کنیم. من فقط می‌توانم از طرف خودم و کادر فنی‌ام بررسی کنم. این موضوع را در طول بازی به او توضیح دادم. ما مکالمه کوتاهی پس از گل سوم داشتیم و من همان حرفی را به او زدم که در کنفرانس خبری زده بودم.»

 

 

این مربی آلمانی درباره صحبتی که با رونالدو داشته اضافه کرد:« ‌به او گفتم گوش کن، کریستیانو! تو 36 ساله هستی و در شرایط خوبی هستی اما وقتی سرمربی شوی، این اتفاق را از آینه نگاه یک سرمربی ‌خواهی دید.»

سرمربی یونایتد با دفاع از این تصمیم اظهار کرد‌: «‌کار سرمربی فوتبال این است که به فکر تیمش باشد و به پیروزی تیمش کمک کند و این از تجربه ما در ویلا‌پارک مشخص بود که باید این بار بهتر عمل کنیم. سوال این بود که چه کسی را بیرون بکشیم. او از من پرسید چرا یکی از جوانان را بیرون نکشیدم، پاسخ او پنج دقیقه بعد وقتی یکی از بازیکنان جوان‌تر گل سوم را زد مشخص شد.»

رانگنیک درباره شرایط تیمش و دیدارهای پیش رو نیز گفت:« من با اتفاقاتی که ممکن است در چهار یا پنج ماه آینده رخ دهد کاری ندارم، این موارد جایی در اولویت‌های من ندارند. من به این فکر می‌کنم که چطور باید با وستهام بازی کنیم، سپس به بازی جام حذفی برابر میدلزبورو و پس از آن به برنلی، ساوتهمپتون و برایتون فکر می‌کنم. تمرکز من روی این بازی‌ها است.»

دیدگاهها