کد خبر : 1806019 | 02 بهمن 1400 ساعت 19:51 | 32,054 بازدید | 2 دیدگاه

پیشنهاد جذاب آرسنال برای نهایی کردن خرید بزرگ

آرسنال برای جذب دوشان ولاهوویچ پیشنهاد 70 میلیون یورویی به فیورنتینا ارائه داده است.

به گزارش "ورزش سه"، اخیراً بود که بعد از بی‌نظمی‌های متعدد پیر امریک اوبامیانگ بالاخره صبر میکل آرتتا تمام شد و او بازوبند کاپیتانی این تیم را از ستاره گابنی گرفت. از طرفی اوبامیانگ حالا به یک سکونشین در آرسنال تبدیل شده و شواهد حاکی از آن است که این بازیکن به زودی از جمع توپچی ها جدا خواهد شد.

 

با جدایی احتمالی پیر امریک اوبامیانگ قطعاً باشگاه آرسنال به دنبال این خواهد بود که یک مهاجم درجه یک به خدمت بگیرد و از هفته ها قبل نام ستاره صربستانی فیورنتینا یعنی دوشان ولاهوویچ به‌عنوان اصلی‌ترین گزینه توپچی‌ها مطرح شده است.

 

 

 

 

دوشان ولاهوویچ در این فصل از رقابت های سری‌آ عملکرد خیره کننده ای داشته و موفق به ثبت 17 گل شده است؛ موضوعی که مشتریان این بازیکن را افزایش داده اما گفته می‌شود که آرسنال از بیشترین شانس برای جذب او برخوردار است.

 

در همین راستا توتو مرکاتو گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه آرسنال قصد دارد هر طور که شده مهاجم صربستانی را به خدمت بگیرد و در این راستا آنها پیشنهاد بزرگ 70 میلیون یورو به فیورنتینا ارائه داده‌اند. باشگاه ایتالیایی به فروش ستاره صرب بی‌میل نیست و اصلا بعید نیست که این پیشنهاد وسوسه کننده توپچی‌ ها را قبول کند.

دیدگاهها