کد خبر : 1806022 | 02 بهمن 1400 ساعت 19:58 | 7,991 بازدید | 1 دیدگاه

تعقیب و گریز دورتموند- بایرن ادامه دارد (عکس)

دورتموند در دیداری دشوار موفق شد در خانه هوفنهایم به برتری 2-3 دست یابد.

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند در روزی که در دقایق پایانی تحت فشار بود، 2-3 موفق به شکست هوفنهایم شده و با یک بازی بیشتر به فاصله سه امتیازی بایرن مونیخ رسید. دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل اول دست یافت. ارسال دونیل مالن در دهانه دروازه به ارلینگ هالند رسید و این ستاره نروژی به راحتی و با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

 

هوفنهایم خیلی سریع فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما کوبل با واکنشی تماشایی ضربه سر روتر را مهار کرد. در دقیقه 15 این بار ارلینگ هالند بخت خود را برای گلزنی از مرکز محوطه جریمه هوفنهایم امتحان کرد، اما ضربه او دقیق نبود و راهی به دروازه نیافت.

 

در اواخر نیمه اول این بار روتر از زاویه دشوار شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او به بیرون رفت. اما در اوقات اضافی نیمه اول هوفنهایم به گل دست یافت. آندره کراماریچ در مرکز محوطه صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد تا دو تیم با قبول تساوی 1-1 راهی رختکن شوند.

 

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم هوفنهایم روی یک موقعیت ایستگاهی می توانست به گل دوم دست یابد، اما ضربه داوید رائوم با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه 58 این دورتموند بود که به گل دوم دست یافت. روی ارسال عمقی مالن، مارکو رویس در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و از مرکز محوطه موفق شد دروازه حریف را باز کند.

 

اما در دقیقه 70 این رائوم بود که ارسال مارکو رویس را با حرکتی عجیب و به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا دورتموند 1-3 از حریف پیش افتد. اما دقایقی بعد روتر در مرکز محوطه دورتموند صاحب فرصت شده و با ضربه ای خوب اختلاف را به حداقل رساند. در ادامه دورتموند به خوبی بازی را اداره کرده و در مجموع 2-3 موفق به کسب پیروزی شد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها